Efsane Kadın Kısa Saç Modelleri

Kadın kısa saç modelleri geçmişten günümüze dek cesaret demektir. Daha çok cesaretli kadınların tercihi olan kısa kesimler her yaş için uygun olabildiği gibi, cesareti dış görünüşünde yansıtmanı sağlar. Nitelikli bir kuaför ve eşsiz bir kesimle kısa saçlara mükemmel modeller verilebilir, görenleri hayran bırakabilirsin.

Düz Kısa Saç Kesimi

Düz severlerin en çok tercih ettiği bu kesim daha çok uzun ve zayıf yüzlere yakışmaktadır. Modelin eşsizliği yüzüne ayrı bir olgunluk katmakla beraber, görenlerde cesaretinin arttığı algısını yaratacaktır. Kısa saçın sana sadece cesaret ve özgüven katmasını istiyor, olgunluk katmasına olumlu bakmıyorsan saçına bambaşka renkler katabilirsin. Kadın kısa saç modelleri arasında en çok tercih edilen düz kesimi sen de tercih edebilirsin.

Katlı Kısa Kesimler

Katlı kesim kısa saçta bambaşka! Sen de sıra dışı, sıcak bir yüze sahip olmak adıma katlı kesim tercih edebilirsin. Bu kesim yuvarlak yüze sahip insanlara uyum gösterebilmekle beraber, nitelikli bir boyama işlemi ile saçın güzelliği daha da ortaya çıkartılabilir. İmajında nitelikli bir değişim istiyorsan, bu kesimi tercih edebilirsin.

En Havalı Pixie Kesim

Bu kesim kadın kısa saç modelleri arasında en havalı olanı! Havalı saçlar sizlerin görünümünü adeta baştan yaratacaktır. Bu havalı saçları dileğin saçlarla kombine edebilir, kısa saçın üstünlüğünü herkese gösterebilirsin. Pixie kesim daha çok en çılgın, cesaretli ve havalı kadınların tercihi olup, çılgın ruhlarını saçlarında hissettirenlerin en iyi tercihlerinden olucak. Kısa saçların bambaşka bir imaja sahip olmak adına veya hayatında en güzel yeni bir değişiklik yapmak için bu kesimi tercih edebilirsin.

Kısa Saçta Küt Kesime Bayılacaksın

Kısa saçın esrarengizliğine kapılmak isteyenler küt kesimi tercih edebilir anında dış görünüşlerine farklı bir boyut katabilirler. Bu nitelikli saç kesimini mini elbiselerle kombine edebilir, siyah renk ile küt kesimi daha da dış görünüşünde dış planda yansıtabilirsin. Bu özel kesimin en hoş kısmı ise yüze kattığı zarifliğidir. Zarif bir görünüşün sırrı olan bu kesim eşliğinde sen de en iyi imaja sahip olabilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478