Morfose Change Color: Isıyla Renk Değiştiren İlk Sprey Boya

Eskiden saçlarımızda daha belli başlı renkler tercih ediyorduk. Şimdi ise çok daha cesuruz. Özellikle geçici boyaların yaygınlaşmasıyla birlikte saçlar daha renklendi. Sen de renkli saçlar istiyor ama aktığında oluşacak renkten korkuyorsan ya da sıkıldığında nasıl döneceğini düşünüyorsan, geçiçi boyalar tam sana göre. Bizde senin için bir ilk olan Morfose ısıyla renk değiştiren sprey boyayı inceledik.

Morfose Change Color sprey boya saçın doğal yapısına zarar vermeden istediğin zaman imajında değişiklik yapmana imkan veriyor. Kullanımı son derece pratik olan ürün uyguladıktan sonra bulaşma yapmıyor. Her saç tipi için de uygun.

Morfose renk değiştiren geçiçi sprey de 3 seçenek var

  1. Yeşilden sarıya.
  2. Yeşilden maviye.
  3. Mordan pembeye.

Kullanımı: Sprey şişesini iyice çalkaladıktan sonra kuru saçlarına tutam tutam uygula. Uygularken şişeyi saçına 15-20 cm uzaktan mesafeden eşit şekilde püskürt. Şişelerin üst kısmındaki renk spreyi uyguladığında saçının alacağı ilk renk alt kısımdaki renk ise ısı uygulandığında alacağı renk. Mordan pembeyi seçtiğinde spreyi sıktığında saçın mor olur sonra maşa, fön, düzleştirici ya da oda sıcaklığı gibi durumlarda mor renk pembeye döner. Tekrar fön makinesinin soğuk ayarı ya da buz gibi soğuk bir şey tatbik ettiğinde renk pembeye döner. Duş aldığında ise şampuanla spreyi saçından rahatlıkla akıtabilirsin.

Satın Almak İçin: 

Kızlar, Morfose Change Color ürünleri ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

1 1 2 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478