Saç İncisi

Özel günlerimizde saçlarımızın da normalden daha özel ve farklı olmasını isteriz. Bu yüzden de en çok tercih ettiğimiz topuz, atkuyruğu gibi saç modellerimizi örgülerle ya da farklı saç aksesuarlarıyla zenginleştirmeyi deneriz. Biz de bugün hem davetlerde hem kendi düğününde bile gelinliğinle kombinleyebileceğin, çok şık ve zarif bir saç aksesuarıyla geldik, saç incisi.

Saç incisi,  son zamanlarda çok popüler olan bir aksesuar. İsmi her ne kadar inci olsa da materyal olarak gerçek inci gibi değil. Genellikle plastik veya metal malzemeye sahip olmakla birlikte kristal olanları da var. Saç incilerini, istediğin her saç modelinde kullanabilirsin. Topuz kısmında, atkuyruğunda ya da açık saç modelinde kullanacağın incilerin boyutlarına modeline göre kendin karar verebilirsin. İster açık saç modeline aynı boyuttaki incileri dağınık şekilde yerleştirebilir, istersen de topuzun ön ve yan kısımlarına daha ufak, arka toplu kısmına ise daha iri inciler kondurabilirsin. Bu yüzden saç incini satın alırken dikkat etmelisin. 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 9mm olmak üzere 5 farklı boyda inciden oluşan paketler olmak üzere, tek ebata sahip olan paketler de var.

Nasıl Kullanılır?

Saç incisini aldıktan sonra nasıl kullanacağım diye düşünüyorsan çok basit çünkü bu inciler kendinden yapışkanlı. Saçını şekillendirdikten sonra cımbız ya da başka bir aparat yardımı ile incileri alıp saçına yerleştirmen yeterli. Kendiliğinden sabitleniyor.

Satın Almak için:       

Kızlar, saç incisi kullanımı ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478