Erkek Kısa Saç Modelleri

Geçmişten geleceğe cinsiyet fark etmeksizin, saç insanın aksesuarı konumundadır. Kadınlar için kritik bir öneme sahip olan saçlar erkekler içinde bir o kadar büyük bir önem arz ediyor. Erkek için makyaj niteliği taşıyan saç stili ile erkeklerin görünüşlerinde büyük değişiklikler yaratabilir.

Baskın erkekler tarafından daha çok kısa saç stilleri tercih edilirken, kullanım kolaylığı ve temizleme kolaylığı ile de kısa saç her dönemin en çok tercih edilen modellerinin başında geliyor. Peki, son zamanların en çok rağbet gören erkek kısa saç modelleri neler?

Yanlar Kısa Üstü Uzun

Erkekler tarafından en çok tercih edilen bu model ile sen de film yıldızlarına benzer bir görünüm elde edebilirsin. Bu model kullanım kolaylığının yanında, anında şekil verilebilmesi açısından oldukça tercih ediliyor. Asil bir görünüm tercih etmek isteyen erkeklerin en çok tercih edebileceği bu seçenek ile sen de tarzını baştan yaratabilirsin.

Kısa Perçemli Kesim

Saçlarının ön kısmına hava katmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bu model oldukça hoş bir görüntü sunuyor. Havalı gözükmek adına perçemlere şekil verebilir, fön yaparak sabitleyebilirsin. Kısa perçemli saç modeli ile dilerseniz yanları 2 numaraya veya 1 numaraya kestirerek imajına çok farklı bir bakış açısı kazandırabilir, tüm ilginin sana odaklanmasını sağlayabilirsin.

Amerikan Model

Erkek saç modelleri arasında en çok tercih edilen diğer bir model ise Amerikan tıraşıdır. Havalı erkek saç modelleri arasında zirveyi zorlayan bu modelde de saçın yan ve arka kısımları üste kıyasla daha kısa kesilerek hoş bir görünüm elde edilir. Köklü bir geçmişi olan model sıkça tercih edilir.

Subay Modeli

Subay traşı son zamanlarda oldukça rağbet görülen bir saç stilidir. Bu model ile erkeklere ayrı bir hava katılmanın yanında, özgüvenli bir görünüm sağlar. Özgüvenin ve havanın harmanlandığı bu modelde saçlar 3 numara kesilir. 2cm uzunluğunda bırakılan bu saç modelinde saçların kullanım ve temizliği oldukça pratiktir. Şekil vermenin de oldukça kolay olduğu bu modeli sen de uygulayarak tarzını baştan yaratabilirsin.

0 0 0 0 0 1
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478