Kızıl Saçlılar Hangi Renk Kıyafetleri Tercih Etmeli

Kızıl, saç renkleri içinde en iddialı ve çarpıcı olandır. Bu yüzden eğer kızıl saç kullanıyorsan makyaj ve kıyafet tonlarına da dikkat etmelisin. Kötü bir makyaj ve giyimde yanlış tonlamalar saç rengini de kötü gösterir. Kızıl saçlı isen stilinde kullanman gereken renkleri senin için inceledik.

Yeşil

SPENCER BARNES • LA on Instagram: “Tonight I wanted to play with color on @juleshough's eyes - so I used lavender + violet tones, then brown mascara to be sure I didn't…” -  4,610 mentions J’aime, 66 commentaires – SPENCER BARNES • LA (@spencerbarnesla) sur Instagram - #ajuleshough #barnes #brown #color #didnt #diyhairstyleseasy #eyes #hairstylesfemme #instagram #juleshoughs #lavender #mascara #play #redhairstyles #spencer #tones #tonight #violet #wanted

Kızıl saçlı isen aslında geniş renk seçeneklerine sahipsin demektir ama en çok yakışan renklerin başında yeşil gelir. Özellikle özel günlerde abiye kıyafetini zümrüt yeşili tonlarında seçersen tenin ve saçınla harika görünürüsün.

Camel 

Autumnal outfit with camel cape #beautifulredhair

Camel ve karamel tonları da kızıl saçla çok güzel bir uyum yakalar. Tepeden tırnağa giyinmektense camel renk bir kabanla da çok güzel bir uyum yakalayabilirsin.

Kırmızı

31 Blazing Hot Redheads That Will Make Your St. Patrick's Day Better - Wow Gallery

Kızıl saç zaten içinde kırmızılık barındırdığı için kırmızı ve bordolar hem saçınla uyum sağlar hem de ten rengini ortaya çıkartır. Makyajını yaparkende rujunde kırmızı rahatlıkla kullanabilirsin.

Mavi

Mavinin çok açık ve soluk olmayan tonlarıda kızıl saçla çok güzel uyum sağlar, özellikle de gözlerin maviyse. Bu tonlarda elbise giydiğinde aynı tonlarda göz kalemi çekmekten ya da far sürmekten çekinme.

Leopar Desen

head to toe perfection

Kızıl saçların varsa kıyafetinde leopar detaylara yer vermekten çekinme. Bu seni daha da kadınsı gösterecektir.

Siyah

Nicht nur die Haarfarben, sondern auch das Styling darf 2017 wild und dynamisch sein. Das Segment "Ultra Volume" der Stylingserie StyleSign von Goldwell wurde für feines und kraftloses Haar entwickelt und verleiht dem Haar Volumen, Textur und gibt langanhaltend starken Halt. Hier präsentieren wir euch die schönsten Frisuren und Styling-Tipps für rote Haare #womenhaircolor

Çoğu saç ve ten renginde olduğu kızıl renkte de tepeden tırnağa siyah bir kombin çok hoş durur.

Mor

BEAUTY GIRL

Turuncu ve mor zıt renkler olduğu için kontrast oluşturarak patlar o yüzden mor ve lila da kızılın tüm tonlarıyla harika durur.

Turuncu

Turuncu özellikle kızılın tonu olan bakır saçla harika bir uyum yakalar.

Beyaz

Uma versão de Instagram com o elenco de Riverdale. #fanfic # Fanfic # amreading # books # wattpad

Beyaz ve kızıl saçla zıtlık oluşturarak birbirlerini ön plana çıkartarak ve tamamlayarak nefis bir görünüm oluşturur.

Kızıl ve bakır saç daha çok açık ve buğday renkli hanımlara uygun. Çok açık ve soluk renklerde açık teni öldürür. O yüzden açık sarı, gri gibi çok açık ve soluk renkler senin için yanlıştır.

40 10 5 0 4 10
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478