Bıyık Modelleri

Erkeklerin kullandığı bıyık tarzlarının değişik modelleri vardır. Yüze göre farklı bıyık modelleri, uzun ve kısa olarak ayrılır. Erkek bıyık modelleri ile sende yüzüne değişik bir tarz katabilir, farklı bir görünüm oluşturabilirsin. Eğer yüzün zayıf ise kısa tarz bıyık modellerini tercih edebilirsin. Yüzün dolgun ise daha farklı bir bıyık modeli ile değişik bir tarz yaratabilirsin.

Dudak Altı Tarzı cücük sakal ile ilgili görsel sonucu

Bu bıyık modeli, nadir görülen bir tarzdır. Sakal kullanmayı sevmeyen erkeklerin kullandığı bu tarz, oldukça farklı bir görünüm kazandırır. Karizmatik bir model olan dudak altı tarzı, toplumda “cücük “ olarak da bilinir. Zayıf ve temiz bir yüze sahip iseniz sende dudak altı tarzını kullanabilirsin.

Kaba Sakal 

Olgun erkeklerin kullandığı sakal ve bıyık modellerinden olan kaba sakal, oldukça farklı bir tarzdır. Çoğu kadının hoşlanmadığı bıyık modelleri arasında olan kaba sakal, bazı kadınlar tarafından beğenilir. Dolgun bir yüz yapın var ise ve orta yaşlardaysan, sende bu bıyık tarzını kullanabilirsin.

Moğol Bıyığı

Erkeklerin kullandığı bıyık modelleri arasında olan Moğol bıyığı tarzı, farklı bir görünüm kazandırır. Bu bıyık modeli her çeşit yüz yapısına yakışır ve sert bir görünüm oluşturur. Çoğu erkeğin vazgeçilmez tarzlarından olan Moğol bıyığı tarzı için bıyıkların uzamış olması gerekir. Bıyıklar uzarken de üst dudakta ki sakalların kesilerek düzeltilmelidir.

Posbıyık 

Bu bıyık modeli, yapılması kolay olan bir tarzdır ve tüm yüzlere yakışır. Bıyık çeşitleri arasında en fazla tercih edilen posbıyık, çok uzun ve çok kısa bir tarz değildir. Ne çok uzun, ne de çok kısa olan posbıyık modelini sende deneyerek yüzünün görünümünü değiştirebilirsin.

İnce Bıyık

Erkeklerin kullandığı bıyık modelleri, görünüme farklılık katar ve değişik bir hava yaratır. İnce bıyık tarzı, yüzünüz kare ve köşeli ise size çok yakışacak bir modeldir. Erkeklerin çoğunda görülen ince bıyık, görünüşünüze farklılık katmakla beraber karizmanızı değiştirir. Bu bıyık modeli için bıyığınızın biraz uzaması yeterlidir. Bıyığın biraz uzadıktan sonra üst dudak kısmı ve alt kısımları düzeltmen yeterli olacaktır.

0 0 1 0 0 0
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478