Fularlı Örgü Modeli

Örgü modelleri her mevsim her dönem en çok tercih edilen saç stillerinden. Bu yüzden biz de örgülerimizi farklılaştırmak, renklendirmek ve aksesuarlarla tarzımıza uydurmak isteyebiliyoruz. Eğer sende örgülerini zenginleştirmek istiyorsan doğru yerdesin. Sonbahar gelmişken, kot ceketlerle, deri ceketlerle, spor ayakkabılarınla ya da bilekte biten botlarla kombinleyebileceğin, istediğin renkte kullanabileceğin fularlı örgü modellerini senin için inceledik. 

Fuların Dahil Olduğu Örgüler

Fuların örgüyle birleşiminin en güzel hallerinden biri fuların da örgüye dahil olduğu modeller. Fransız örgü, balıksırtı örgü ya da sepet örgü hiç farketmez. Fular sanki bir saç tutamıymış gibi hareket edip saçını ördüğünde çok şık örgüler elde edebilirsin. Ayrıca fularını kıyafetini tamamlayacak ya da renk katacak şekilde seçerek tarzını tamamlayabilirsin.

Nasıl Yapılır?

Örgü Bitimini Fularla Süsle

Örgülerini fularla tamamlamak için illa ki örerken dahil etmek zorunda değilsin. Tek ya da çift taraflı örgü, hollanda ya da salaş örgünü tamamladığın da saç lastiğinin etrafına fularını sararak şık bir saç modeli yakalayabilirsin.

Nasıl Yapılır?

Fularını Örgülü Topuzlarına Dahil Et

Örgünü yaparken fularını dahil ederek nasıl rengarenk ve şık örgüler yapabileceğinden bahsettik. Peki neden bu örgülerini topuz haline getirmeyesin? Örgünü başlangıç noktasının etrafında döndürerek ya da örgülü topuzunu tamamladıktan sonra fularını sararak, özel günlerde kullanabileceğin şık topuz modelleri elde edebilirsin.

Nasıl Yapılır?

Sepet Örgünü Fularlı Yapmayı Dene

Fularlı örgü modellerinden biri de sepet örgü. Renkli fularlarını sepet örgü modeline dahil ederek son derece şık bir saç modeli yakalayabilirsin.

Nasıl Yaparsın?

Kızlar, fularlı örgü modelleriyle ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

 

 

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478