Wella Koleston Sarıları

Herkesin gözdesi ve her dönemin modası sarı saçları sende denemeye karar verdin ve belki saçlarını da kendin boyamak istiyorsun. Peki seçeneklerin neler, hangi tonlar var ve hangisi sana uygun? Bu yazımızdan sonra belkide Wella Koleston renklerinden birini seçersin

Wella – Koleston krem boya serisi hem sarıda hem diğer renklerde çok geniş renk yelpazesi sunuyor. Küllü sarıdan koyu sarıya, açık sarıdan platine kadar sarının bütün tonları var ayrıca her ne kadar yerini ombre almış olsa da röfle setide var. Online satış fiyatı 15-24 tl arasında.

Serinin özellikleri:
  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Koleston Naturals serisi içinde altın pırıltılar barındıran kahveler ve capcanlı sarı tonlar var. Diğer seriden farkı ise daha doğal bir seri olması, içinde bitkisel özler var. Online satış fiyatı 8,95 tl.

Serinin özellikleri:
  • Mükemmel beyaz kapama.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için Papatya, kızıl saçlar için Nar, kahverengi saçlar için ise Tarçın Kabuğu özleri içeren Renk Sabitleyici Bakım Kremini birleştirir. 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların sarı tonları için SchwarzkopfLoreal, Garnier, saç bakımı için Sarı Saç Bakımı, sarışın olma süreci için Sarı Saça Geçiş, sarı saçı kullanmayı düşünenler için Sarı Saçı Deneyecekler Buraya ve makyaj için Sarı Saç İçin Makyaj başlıklarını incleyebilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478