Koleston Intense Saç Boyası

Yazın yavaş yavaş bitmeye yüz tuttuğu ve baharın yaklaştığı bugünlerde bir değişiklik yaparak yeni döneme daha dinamik girmek istiyorsan, taptaze renklerle geldik. Yeni Koleston Intense serisinin yoğun nemlendirme özelliğine sahip ki özellikle sıcaklardan çıktığımız bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz şey. Üstelik de pırıl pırıl renklere sahip. Yeni serinin renkleri, içeriği ve renklerin hangi saçta nasıl sonuç vereceğini inceledik.

Renk Kartelası

Özellikleri:

  • 4 yoğun nemlendirici ile yoğun nemlendirme.
  • Argan yağı içerikli bakım kremi.
  • %100 beyaz kapama ve yoğun renklendirme.
  • 8 haftaya kadar kalıcı renkler.

Satın Almak için:         

Kullanımı:

1. Boya karışımının hazırlanması:
Eldivenlerinizi takın. Krem boya tüpünün içeriğini metal olmayan (plastik, cam ya da porselen) bir kaseye boşaltın. Oksidasyon kremini de ekleyerek bir boya fırçası ile homojen bir boya karışımı elde edene kadar karıştırın. En iyi boya sonucunu elde edebilmek için karışımı hazırladıktan hemen sonra saçınıza uygulayın.

2. Boya karışımının uygulanması:
İlk boyama için, boya karışımını yıkanmamış saça boya fırçası ile tutam tutam uygulayın. Saçınızın tamamına uyguladığınızdan emin olun. Daha sonra karışımın eşit dağılması için saçınızı geniş dişli bir tarakla tarayın. Dip boyama için, saçlarınızı tutamlara ayırın ve öncelikle boya karışımını parça parça uygulayın. Boya karışımını saçınızda 20 dakika beklettikten sonra, eşit olarak saçlarınızın alt kısımlarına doğru tarayın.

3. Bekleme süresi:
Toplam bekleme süresi dip boya için 30 dakikadır, 20 dakikası dip boyama için, 10 dakikası bütün saçın boyanması içindir. Saç boya karışımının rengi zaman içinde değişebilir.

4. Argan Yağı içeren Besleyici Bakım Kremi ile saçınıza bakım yapın:
• Saçınıza derinlemesine bakım yapmak için besleyici bakım kremini uygulayın.
• 2 dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Kızlar, Koleston Intense saç boyası ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478