Erkek Uzun Saç Modelleri

Erkek uzun saç modellerioldukça ilgi odağı olan modeller arasındadır. Dış görünüşüne yeni bir görünüş, hareketlilik ve cazibe katmak isteyen erkeklerin tercihi uzundan tarafa olmaktadır. Entelektüel bir görünüme sahip olurken tüm cazibesiyle işte en iyi uzun saç modelleri.

Uzun Mohawk

Son zamanların en trend saç modellerinden olan Uzun Mohawk erkekler arasında kullanılmaya devam ediyor. Bu modelde saçın bir tarafı kısayken, diğer kısmı oldukça fazla uzun bırakılarak, havalı saç modelleri arasındaki yerini alıyor. Sen de karizmatik görünümün yanında ilgi çekici olmak adına böyle bir model tercih edebilir, eşsiz görünümün ile nefesleri kesebilirsin. Uzun Mohawk saç modelinde uzunluk size bırakılmakla birlikte daha uzun modeller şu an daha çok rağbet görmekte.

Kat Kat Kesim

Erkeklerin uzun saç modellerinde en çok tercih ettiği kesimlerin başında gelen bu model ile sen de dış görünümünü baştan yaratabilir, ilgi odağı haline gelebilirsin. Karizmatik bir görünümün yanında özel bir cazibeyi elde etmek için sizler de katlı bir kesim tercih edebilir, eşsiz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Man Bun Saç Modeli

Erkek saç modelleri arasında son zamanların oldukça tercih edilen modellerinin başında Man Bun saç kesimi geliyor. Erkek topuzu olarak bilinen bu model geçen senelerden itibaren trend oluşuna devam ediyor. Bu model erkeklere apayrı bir atmosfer katıyor, kirli sakal ile uygulandığında ise eşsiz bir karizmayı dış görünüşe yansıtıyor. Uzun saç kullanımlarında oldukça konforlu bir kullanımı da erkeklere sunan bu model gelecek yıllarda da trend oluşunu devam ettireceğe benziyor.

Undercut Saç Modeli 

Bu model Avrupai bir görünüm elde etmek isteyen erkekler için oldukça doğru bir seçim. Saçlarını aşırı kestirmek istemeyen erkekler için oldukça tercih edilebilecek bir stil. Bu modelde saçların sağ ve sol kısımlarından biraz kesilirken bunun tersi olarak arka ve ön hat daha uzun bırakılarak, farklı bir cazibeyle erkeği birleştiriyor. Sen de bu model eşliğinde farklı bir görünüm elde edebilir, ilgi odağı olmanın yanında en iyi görünüşe sahip olabilirsin.

0 0 0 0 0 0
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478