Schwarzkopf Kumral Tonları

Saçlarda kahve tonları hem doğallığı hem herkese yakışmasıyla çokça tercih ediliyor. Özellikle saçlarında doğallık isteyen hanımların ilk tercihi. Sende saçlarında kahvenin ışıltısını ve doğallığını tercih ediyorsan Schwarzkopf Palette renk seçenekleri seninle.

Schwarzkopf Deluxe Yağ Bakımlı Kalıcı Boya serisi kumral olmak isteyenler için çok geniş renk yelpazesine sahip. 3-65 çikolata kahve, 4-0 kahve, 4-65 büyüleyici kahve ve 4-68 koyu kestane isteyen herkesin rahatlıkla kullanabileceği koyu kahve tonları; 5-5 ışıltılı çikolata, 6-0 koyu kumral, 6-65 göz alıcı kahve altın yansımaları olan daha çok açık ve buğday tenlilere hitap eden kahve tonları, 5-60 sıcak çikolata ve 5-69 kestane herkese hitap eden ışıltılı koyu kahve tonları, 7-0 kumral, 7-554 altın karamel, 7-65 altın parıltılı toffee, 8-0 bal köpüğü ve 8-65 kahve köpüğü daha çok açık ve buğday tenlilere hitap eden açık kumral tonları. Online satış fiyatı 13-19,75 tl arasında.

Serinin özellikleri:

 • Yüksek performanslı renk pigmentleri içeren formülü sayesinde uzun süre kalıcı zengin renk yoğunluğu sağlar.
 • İçeriğindeki mikro yağlar ile derinlemesine bakım yapar.
 • 6 haftaya kadar etkili göz alıcı parlaklık sağlar.

Schwarzkopf Palette Deluxe Kalıcı Yoğun Renkler serisinde çok koyu kahve tonları yok. 5-680 altın kestane, 6-4 kaşmir kumral, 6-68 karamel kahve, 7-1 asil kumral çok koyu olmayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği ışıltılı kahveler, 7-3 küllü yoğun kumral, 7-36 küllü kestane ve 8-01 küllü açık kumral ise her ten rengine hitap eden küllü kahve tonları. 8-554 dore kumral ve 9-50 altın parıltılı bal ise daha çok açık ve buğday tenlilere hitap eden bakır yansımaları olan kahveler. Online satış fiyatı 13-27 tl arasında.

Serinin özellikleri:

 • Güçlü renk açma özelliği sayesinde  koyu renk saçlarda bile yoğun renk sonucu sağlar.
 • 6 haftaya kadar göz alıcı parlaklık için mikro yağlar ile derinlemesine bakım sağlar.
 • Mükemmel beyaz kapama.

Schwarzkopf Palette Göz Alıcı Renkler serisi gerçekten göz alıcı kahveler var. 3-0 koyu kahve ve 3-65 çikolata kahve isteyen herkesin rahatlıkla kullanabileceği koyu kahve tonları, 5-57 ışıltılı kızıl kahve, 5-68 kestane ve 6-70 çilekli çikolata ise her ten rengine hitap eden bakır kahveler, 7-0 kumral açık kahve ve 7-1 küllü kumral ise daha çok açık ve buğday tenlere hitap eden açık tonlar. Online satış fiyatı 7,50-10 tl arasında.

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler serisinde koyu, açık, küllü kahvenin her tonu var. 3-0 koyu kahve, 4-0 kahve, 4-60 açık çikolata kahve ve 5-0 açık kahve herkesin rahatlıkla kullanabileceği koyu kahve tonları. 6-0 koyu kumral, 7-0 kumral, 7-5 açık karamel, 8-0 bal köpüğü daha çok açık ve buğday tenlilere hitap eden açık kumral tonları, 6-68 bronz çikolata, 6-70 bronz kahve ve 7-57 tarçın kahve bakır daha çok açık ve buğday tenlilere hitap eden bakır yansımaları olan kahveler. Online satış fiyatı 10-19 tl arasında.

Schwarzkopf Pure Color serisinde adı da kendi de çok tatlı kahve tonları var. Bu seride çok koyu kahve tonları yok. 4.6 bitter brownie, 5.1 sütlü çikolata ve 5.5 sıcak çikolata, 6.0 az sütlü çikolata herkesin rahatlıkla kullanabileceği ışıltılı kahve tonları, 5.6 çikolatalı sufle bakır kahve tonu, 7.0 buzlu kestane, 8.0 vanilyalı tart, 8.4 bal badem ise daha çok açık ve kahve tonlara hitap eden açık kumral tonları. Online satış fiyatı 17-23 tl arasında.

Serinin özellikleri:

 • Saç boyamayı kolaylaştıran ilk jel boya.
 • Aloe Vera, kaktüs ve aquaxyl içeren formülü sayesinde saça yoğun nem kazandırır, eşsiz yumuşaklık ve parlak bir görünüm sağlar.
 • Saçın her katmanını boyayarak mükemmel beyaz kapama sağlar, saç rengine uzun süre kalıcılık kazandırır.
 • Jojoba yağı içeren bakım kremi ile saçlar sağlıklı, canlı ve ışıltılı görünür.

Schwarzkopf Colour Specialist serisinde bulunan ve hemen hemen her ten rengine hitap eden 4.54 güneş ışıltılı kahve kahve bakır, 5.0 doğal kahve ve 6.0 doğal açık kahve küllü kumral tonu, 5.0 doğal kahve ise koyu kahve tonu. 7.0 doğal kumral, 7.5 altın parıltılı kumral, 8.0 doğal açık kumral, 8.1 küllü açık kumral ise daha çok açık ve buğday tenlilere hitap eden açık kumral tonları. Online satış fiyatı 19-26 tl arasında.

Serinin özellikleri:

 • %90’a kadar daha az kırılma ve saç kalitesinde gözle görülür iyileşme.
 • Omegaplex teknolojisi sayesinde kırılma karşıtı ve saçları güçlendiren formüle sahip.Saç tellerindeki mikro bağları güçlendirir.
 • Üstün bakım özellikli krem boya.
 • Uzun süre kalıcı renkler – %100 beyaz kapama.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların kumral tonları için Garnier, Koleston, L’Oréal ve makyaj için Kumrallar İçin Makyaj başlıklarını inceleyebilirsin.

0 0 0 0 0 0
 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478