Isıya Karşı Koruyucu Ürünler

Isı, saçı kurutan ve yıpratan faktörlerin başında gelir. Saç kuruduğu zamansa içindeki keratin azalır, cansızlaşır ve söner ama buna rağmen maşa, fön, düzleştirici hepimizin hayatında az ya da çok yer alır. Yapılan ısıl işlemlerin saça verdiği zararı minimum düzeye indirmek için şekil vermeye başlamadan önce ısıya karşı koruyucu ürünleri saçına uygulaman gerekir. Bu ürünler her ne kadar ısıya karşı saçı korusa da saçının sağlığı için ısıl işlemleri sık yapmaktan kaçınmalısın. Isıya karşı kullanabileceğin koruyucu ürünleri senin için derledik.

Toni & Guy ısıya karşı koruyucu sprey ısı ile şekillendirme sonrası oluşan yıpranma, kırılma ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olarak, saçın yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Şekillendirme öncesinde ıslak ya da kuru saçının boy ve uçlarına eşit bir biçimde sıkı ve tara. 

Satın Almak İçin:   


Bee Beauty ısıya karşı koruyucu sprey, saçını şekillendirirken ısının verdiği hasardan korunmasına yardımcı olur. Argan yağı ve ekstra parlaklık veren içeriği ile saçını etkili biçimde korur, nemlendirir ve saçı ağarlaştırmaz.

Satın Almak İçin:


Got2b Guardian Angel ısıya karşı koruyucu sprey, düzleştirici, maşa ya da saç kurutma makinesinin vereceği hasara karşı 220 dereceye kadar koruma sağlar ve parlaklık verir. Duştan çıktıktan sonra kurulanmış saçının boy ve uçlarına eşit miktarda uygula, kurutma makinesi ile saçını kurut ve şekillendir. 

Satın Almak İçin:


Urban Care Isıya Karşı Dayanıklı Doğal Bukleler spreyi, saçında doğal ve hareketli bukleler yaratmak için özel olarak üretilmiş, 200 derece ısıya kadar dayanıklı. Saçında hem dayanıklı bukleler oluşturmana yardımcı olur hem de koruma sağlar. İçeriğindeki keratin complex ve UV filtresi ile desteklenen özel formülü saçını şekillendirirken bakım yapmana ve korumana yardımcı olur. Hem şekillendirmeden önce korumak hem de bittikten sonra sabitlemek için kullanabilirsin. 

Satın Almak İçin:


Urban Care 200 dereceye kadar ısıya dayanıklı extra güçlü tutuş spreyi, saçlarında harika stiller yaratırken aynı zamanda koruma sağlayabilirsin. İçeriğindeki Keratin Complex ve UV Filtresi ile desteklenen özel formülü yıpranan saçını şekillendirirken bakım yapmanıza ve korumanıza yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmadan ve yapışkan his vermeden kolayca şekillendirme sağlar. Hem bitiş ürünü olarak hem de maşa ve fön gibi ısılı işlemler öncesi kullanımı uygundur.

Satın Almak İçin:  


Xpel Argan Yağlı ısıya karşı koruyucu sprey, ısıl işlemlerin sebep olduğu hasara karşı saçı korumaya yardımcı olur. Argan yağı ile zenginleştirilmiş formülü saçın yumuşak ve ipeksi görünmesine yardımcı olur. Duştan çıktıktan sonra saçını durula sonra dipten uca doğru sık ve kurut son olarakta şekillendir.

Satın Almak İçin:  

Kızlar, ısıya karşı koruyucu ürünler ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

3 1 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478