Wella – Koleston Siyah Renk Seçenekleri

Uzun zamandır kullandığın açık renk saçından koyuya dönmeyi düşünüyorsun ya da zaten siyah saç kullanıyorsun ama boyandan memnun değilsin. Karar vermene yardımcı olmak için Wella Koleston markasının renkleri, özellikleri ve fiyatlarını inceledik.

Wella Koleston krem boya serisi saçını siyah boyamak isteyenlere tek ama çok güzel 2-0 siyah tonunu sunuyor. Hangi ten rengine sahip olursan ol kullanabileceğin gibi eğer beyaz tenli isen sende çok daha çarpıcı durur. Online satış fiyatı 20-28 tl arasında.

Serinin özellikleri:

  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Koleston Doğal Renkler serisini denemeye ne dersin? 2-0 siyah ve 2-8 böğürtlen siyahı, eğer saçlarını koyu siyaha boyamak istiyorsan rahatlıkla kullanabilirsin. 3-0 koyu kahveyi ise eğer saçlarında siyah kullanmak istiyor fakat çok da yoğunluk istemiyorsan tercih edebilirsin çünkü bu ton kahvenin siyaha bakan en koyu tonu. Online satış fiyatı 12-16 tl arasında.

Serinin özellikleri:

  • Mükemmel beyaz kapama
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için Papatya, kızıl saçlar için Nar, kahverengi saçlar için ise Tarçın Kabuğu özleri içeren Renk Sabitleyici Bakım Kremini birleştirir. 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların siyah tonları için Schwarzkopf, L’Oréal, Garnier, saç bakımı için Siyah Saç Bakımı, siyah saçına uygun makyaj için Siyah Saç Makyajı başlıklarımızı inceleyebilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478