Wella – Koleston Siyah Renk Seçenekleri

Uzun zamandır kullandığın açık renk saçlarından koyuya dönmeyi düşünüyorsun ya da zaten siyah saç kullanıyorsun ama boyandan memnun değilsin. Karar vermene yardımcı olmak için Wella Koleston markasının renkleri, özellikleri ve fiyatlarını inceledik.

Wella Koleston Krem Boya serisi saçını siyah boyamak isteyenlere 2/0 Siyah, gece mavisine boyamak isteyenlere 2/8 Mavi Siyah renklerini sunuyor. Siyah, hangi ten rengine sahip olursan ol kullanabileceğin yoğun ve parlak bir renk. Gece mavisi ise açık ve buğday tenli isen tercih edebileceğin bir renk çünkü gece mavisi esmer teni boğar.

Serinin Özellikleri

  • 8 haftaya kadar kalıcı renkler sağlar.
  • Yenilenen yoğun parlaklık veren bakım kürü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirir ve bakım yaparak göz alıcı parlak renklere kavuşmanızı sağlar.
  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Satın Almak İçin:

Koleston’un yenilenen Naturals serisini denemeye ne dersin? 2-0 siyah ve 2-8 böğürtlen siyahı, eğer saçlarında yoğun siyahlık istiyorsan rahatlıkla kullanabileceğin renkler.

Serinin Özellikleri

  • Mükemmel beyaz kapama sağlar.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel formülü sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için papatya, kızıl saçlar için nar, kahverengi saçlar için ise tarçın kabuğu özleri içeren renk sabitleyici bakım kremini birleştirir.
  • 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların siyah tonları için Schwarzkopf, L’Oréal, Garnier, saç bakımı için Siyah Saç Bakımı, siyah saçına uygun makyaj için Siyah Saç Makyajı başlıklarımızı inceleyebilirsin.

Kızlar, Wella Koleston saç boyasıyla ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478