Kısa Siyah Saç Modelleri

Siyah saçın asilliği, gizemi ve seni ne kadar genç gösterdiği tartışılmaz. Üstelik her ten rengi ve saç tipiyle kullanılabilir. Siyah ve kısa saçlarını nasıl şekillendireceğini düşünüyorsan, senin için hazırladığımız en güzel alternatifler burada.

Kıvırcık Saç

Kıvırcık siyah saçların varsa yaptıracağın kısa bir kesim seni her daim hazır kılar. Duştan çıktıktan sonra kıvırcık saç tipine uygun bir şekillendirici sürmen ve kurutman yeterlidir. Bu stilde yüz hatların ön plana çıkacağı için makyajına özen göstermeyi ve şık küpelerle saçını tamamlamayı ihmal etme.

Perçemli Düz Kesim

2020 Saç Modelleri | En Moda Saç

Eğer saçların düzse ya da sürekli düzleştirerek kullanıyorsan. Bu kesimi mutlaka düşünmelisin. Önce düz bir perçem kestirip sonra da geri kalan saçlarına düz kesim yaptırman sana hem modern hem de keskin bir hava verir. Duştan çıktıktan sonra saçını fön makinesini tepeden tutarak kurutman yeterli olur. Eğer saçlarını düzleştireceksen, öncesinde saçına ısıya karşı koruyucu ürün uygulamayı ihmal etme.

Pixie Kesim

2020 Haircuts in Fashion: Beautiful and Easy to Manage

Son derece modern olan pixie kesim ile artık şipşak hazırsın. Duştan çıktıktan sonra saç tipine uygun şekillendirici ile saçını istediğin yöne doğru şekillendirmen ya da ihtiyaç yoksa sadece kurutman yeterlidir. Bu kesim yüz hatlarını ön plana çıkartacağı için makyajına ve takılarına özen göstermeyi ihmal etmemelisin.

Küt Kesim

Çene hizasında yaptıracağın küt kesim sana hem genç hem de modern bir hava verir. Unutma ki küt kesim yaptırırken saç ayrımın önemlidir çünkü küt kesim buna göre yapılır. Eğer ortadan ayırıyorsan, bu ayrımı yaptığında düzgün duracak şekilde kesilir, yan ayrım yaptığında daha farklı durur.

Hacimli Modeller

2020 Saç Modelleri | En Moda Saç

Saçının hacimli olmasını istiyorsan kesinlikle katlı kesim kullanmalısın. Katlarına hafif dalgalar verip, derin yan ayrım yaparak son derece hacimli ve havalı bir model elde edebilirsin. Doğal dalgaları orta boy ya da kalın maşayı saçında kısa süre bekleterek elde edebilirsin.

Islak Görünüm

B R U W H O

Küt kesim yaptırdığın ve istersen perçem bıraktığın saçlarını duştan çıktıktan sonra wax, jöle ya da saç köpüğü gibi bir şekillendirici sürüp, vigo başlığıyla kuruttuğunda özellikle yazın dinamiğine uygun, enerjik ve ıslak görünümlü saçlar elde edebilirsin.

Yarım Topuz

Düz, kıvırcık ya da dalgalı her saç tipine uygun yarım topuzu ister daha salaş yapıp günlük kullanabilir, ister daha şık bir hava verip özel günlerde tercih edebilirsin.

Kıvırcık Saçta Topuz

Eskiden, perçem sanki sadece düz saçta kullanılıyormuş gibi kabul edilse de bu anlayış artık değişti. Kıvırcık saçlılarda perçem kullanıyor hatta çok da hoş duruyor. Perçem kestirdiğin kıvırcık saçlarını arkadan gelişigüzel toplaman şekillendirmen için yeterlidir.

Bob Kesim

Slide on over for those back views you guys always ask for. I got you. #btconeshot #behindthechair #isaprofessional #paulmitchell #baco #modernsalon #americansalon #imallaboutdahair #authentichairarmy #blackhair #bob #bobhaircut #emilyandersonstyling

Hem kısa hem de orta boy saçlarda rahatlıkla tercih edebileceğin bob kesimde saçın arkası daha kısa ve yuvarlakken, öne doğru giderken uzar. Son derece modern olan bu kesim, özellikle son yıllarda çokça tercih ediliyor.

Küt Kesimde Dalgalı Saç

2020 Saç Modelleri | En Moda Saç

Küt kestirdiğin saçlarını ,iri maşayı çok az bekleterek şekillendirmen modern ve cool bir görünüme kavuşmana yardımcı olur. Maşayı saç dibinden itibaren değilde boy ve uçlara uygulamaya, işlem öncesinde de ısıya karşı koruyucu ürün kullanmaya özen göstermelisin.

Tek Tarafı Traşlı Pixie Kesim

Pixie Haarschnitte mit Pony – 50 Terrific Tapers - Beste Frisuren Haarschnitte,  #Beste #frisuren #Haarschnitte #Kurzhaarfrisurencoole #mit #Pixie #Pony #Tapers #Terrific

Tek tarafı tıraşlı pixie kesim aykırı olmaktan çekinmeyenler için ideal. Üstelik pixie kesimden daha uzun kesimlerde de tek tarafı tıraşlayabilir, istediğin zaman daha uzun olan tarafı diğer kısmın üstüne atabilirsin.

Asimetrik Kesim

Düz, dalgalı, kısa, orta boy farketmeden saçının bir tarafını diğerinden daha uzun bırakarak yani asimetrik kesim yaptırarak modern ve farklı bir hava yakalayabilirsin.

Perçemli Küt Kesim

Dalgalı ya da düz saçlar için daha uygun olan bu modeli, perçem bırakarak küt kesimle yakalayabilirsin. Şapka, kep gibi aksesuarlarla da daha farklı bir hava katabilirsin.

7 11 1 0 0 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478