Perçemli Saçta Topuz Modelleri

Saçımızı perçem kestirdiğimiz zaman artık atkuyruğu, topuz ya da su dalgası, yapacağımız bütün modellerin havası da değişir. Sadece özel günlerde değil günlük hayatımızda sık sık kullandığımız topuzumuz perçemle kombinlendiğinde nasıl stiller ortaya çıkacağını senin için inceledik.

Üçgen şeklindeki perçemler favorilerimizden. Bu perçem saçın çok tepesinden başlayarak çene hizasına kadar kat kat uzanacak şekilde kesilmiş. Daha önce nasıl yapılacağından bahsettiğimiz donut topuzunu na perçemin başlangıç noktasında olacak şekilde yaparak ortaya çok hoş bir görüntü çıkarabilirsin.

Bateu a curiosidade pra ver como funciona esse negocio de aplique de franja funciona? Vem ver!     camila coelho, franja, aplique, cabelo, falso, como usar, onde comprar, o que é, giovana quaglio, acho tendência

Yine üçgen şekilde perçem biraz daha yanlara doğru atarak kullanılmış. Perçemin başlangıç noktasından, saçın kendi etrafında döndürülerek yapılan kolay bir topuz ve perçem bir araya gelerek günlük kullanım için harika bir model meydana getirmiş.

#eyeshadow makeup for blue dress #eyeshadow for no makeup look #sleek makeup eyeshadow oh honey #makeup revolution eyeshadow palette uk #eyeshadow makeup definition #yellow eyeshadow makeup trends #eyeshadow makeup walmart #eyeshadow without makeup

Keskin hatlara sahip perçemler yüz hatlarını ve makyajını da vurgular. Bu perçem saçın çok tepesinden başlayarak, perçemin bir katı kirpiklere  diğer katı çene hizasına kadar uzanıyor. Tam perçemin başlangıç noktasından ve ultra hacimli bir topuzla tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin.

fuckyeahnicolerichie

Spora giderken ya da yürüyüşe giderken tercih edebileceğin son derece salaş, aslında ev topuzu dediğimiz bir model. Sadece perçeminin düzgün olmasına özen göstermelisin.

Şimdiye kadar modellerde ki perçemler genelde saçın çok tepesinden başlayan kesimlerdi. Çok fazla tepeden başlamayan kesimdeki bu perçem, ense topuzuyla bir araya geldiğinde çok sade ve zarif bir model oluşturmuş. İşte, toplantılarda hatta en özel davetlerde bile bu modeli tercih edebilirsin.

İki kat kesilmiş perçem, tepeden atkuyruğu yaptıktan sonra lastiğin etrafına saçın sarılmasıyla elde edilen sade bir topuz, çiller, bakır saç rengi, sade bir makyaj nefis bir görüntü oluşturmuş.

Bangstyle Hair Long#bangstyle #hair #long

Perçem demek mutlaka saçın çok tepesinden ya da kirpiklerine değecek kadar kısa kestirmek demek değil. Yana taranacak uzunlukta ve kat kat perçemler çok tercih edildiği gibi çok da hoş. Bu tarz bir perçemle çok sıkmadan, yapılan gevşek bir topuzla çok cool bir hava yaratabilirsin.

twenty Cute and Easy Hairstyles (that consider much less than ten minutes) | Hairstyles

Çok kısa perçem kestirmeye cesaret edemiyorsan elmacık kemiklerine kadar uzanan sağa sola tarayabileceğin uzunlukta katlı perçemleri tercih edebilirsin. Bu tarz bir perçem enseden yapılan minimal bir topuzla harika görünüyor.

23 New And Limited Edition Beauty Products You Should Try ASAP

Kirpiklere ve elmacık kemiklerine değecek şekilde kat kat kesilen perçemle, kulak diplerinden enseden saçlar bırakarak arkadan yapılmış dağınık ve ufak topuzun birleşimine bayıldık.

Perçeminin başlangıç noktasından ufak ve minimal bir topuz yaparak, elbiselerinle kullanabileceğin modern bir model elde edebilirsin.

pınterest: @ısabella

Çene hizasına kadar uzanan katlı perçemini yana tarayarak çok hacimli ve dikkat çekici bir stil yakalayabilirsin. Bu perçemle ne tür bir topuz yaparsan yap hoş duracağından emin olabilirsin.

3 1 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478