Kısa Saç İçin Dalgalı Modeller

Sen de saçını bir kere kısa kestirdikten sonra bir daha uzatamayanlardan mısın?  Kısa saçın yıkaması, kurutması, taraması ve şekillendirmesi o kadar pratik ve hızlı ki bazen bir süre kısa saç kullandıktan sonra saçımızı bir daha uzatamaz, sürekli kestiririz. Eğer düz saçların varsa, dalga vererek daha dinamik ve değişik bir stil denemek istiyorsan ya da saçına dalgalara uygun bir kesim yaptırmak istiyorsan doğru yerdesin.

Krullend bob-kapsel populaire korte kapsels 2018 - 2019 - site vandaag   - Favorite: Hair Styles #korte #bobkapsel #kapsel

Saçına derin yan ayrım vererek kalın olmayan bir maşayla dipten itibaren maşaladıktan sonra saç köpüğü ya da yumuşak bir sprey uygula. Daha sonra ellerinle hafifçe şekillendirirsen bu hacimli modeli elde edebilirsin. Üstelik bu modeli her sabah kalktığında yeniden yapmak zorunda değilsin. Dağınık bir model olduğu için sabah kalktığında el yordamıyla şöyle bir düzelterek en azından bir kaç gün kullanabilirsin.

Short Hairstyle for Curly Hair-Pretty much the cut I have but can't get it to look this way :(

Çene hizasında katlı kesim yapılmış ve perçemli kısa saçını, perçemlerini düz ve dağınık bırakıp, saçını hafif yandan ayırarak ince ya da orta boy bir maşayla şekillendirerek çok hoş bir model yakalayabilirsin.

These 10 Hair Care Tips at home are the best! Now I can better manage my hair even without going to salon! Try them! #HairTips #HealthyHair #HairDamage #HairHacks

Kısa saçta elde edebileceğin en hacimli modellerden birini elde etmek için saçına derin ayrım verdikten sonra kalın maşa ile maşalamalısın.

30 neue lockige Bob-Frisuren 2017 - 2018 - neue beste Frisur   - beauty #Leichte #Frisuren #leichtefrisuren

Bob kesim hem kıvırcık hem düz saçlarda harika duruyor. Kıvırcık ve kısa saçını bob kestirmek senin için yeterli. Kıvırcık saç zaten hacimli olduğu için duştan çıktıktan sonra şekillendirici sürüp kurutman zaten hacimli bir model ortaya çıkaracak. Saçın kıvırcık değilse ince maşa kullanarak ya da balıksırtı örüp beklettikten sonra açarak da bu görünümü elde edebilirsin.

Easy Straight Hairstyles | Short Funky Hairstyles | Straight Hair Girl Hairstyles 20190109 #curlyhair #shortstraighthair

Saçına derin yan ayrım verdikten sonra kalın maşayla saçını şekillendirip, yan tarafı kulak arkası yapıp diğer tarafı daha ön plana çıkararak hacimli ve hoş bir model elde edebilirsin.

30 stunning shoulder length haircuts  #dailyfeedpins.com #hairstyle #hairstyle2019 #WomenFashion #womenhairstyle #LongBobHaircuts

LOB yani Long Bob saç kesimi bob kesimin uzun hali. Sende lob kesim saçlarını kalın maşayı saçında çok az bekleterek oluşturduğun iri ama hafif dalgalarla çok doğal ve havalı bir görünüm elde edebilirsin.

olive ☆彡 on Instagram: “A messy mop of curls ? Outfit from @vergegirl ? I’ve been curly for nearly 5 months now... it’s crazy to think about how the old me would…”

Saçın kıvırcıksa zaten saçın hacimli demektir. Eğer saçların düzse yuvarlak ve katlı bir kesim yaptırdıktan sonra çok ince bir maşa ile maşalayarak bu yoğun ve sık kıvırcık saçları elde edebilirsin.

Saçına perçem ve katlı kesim yaptırdıktan sonra perçemini düz bırakıp saçının kalan kısmını saç şekillendirici sürdükten sonra fön makinesinin vigo başlığı ile kurutarak bu modeli elde edebilirsin.

Modern bir kesim olan Pixie kesim yaptırdığın saçlarına kalın bir fırça ya da maşayla hafifçe dalgalar vererek hacim katabilirsin. Pixie kesimde yüz hatlarının ve makyajının ön plana çıkacağını unutma.

#pixiecuthairstyles

Asimetrik kesim saçlarına hacim katmak için ister her tarafını iri maşayla şekillendirebilir, ister daha kısa olan kısmı şekillendirmeden kulak arkası yapıp sadece uzun olan tarafı şekillendirebilirsin.

yeni bayan saç kesimleri 2019

Tek tarafı tamamen tıraşladığın saç kesiminide ister ince ister iri maşayla şekillendirip hacim katabilirsin. Modelini yumuşak spreyle sabitlemeyi ihmal etme.

0 7 1 1 0 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478