Uzun Saç Kesimleri

Uzun saç kesim modelleri oldukça hoş bir görünüm sunarken bakımı konusunda dikkat ve özen gerektirir. Kadınlar geçmişten geleceğe ilk tercih olarak uzun saçı seçmiş ve uzun saçlarına kesimler eşliğinde model vermek istemişlerdir. İşte özel ve zarifliğin simgesi olan uzun saç kesim modelleri.

Kat Kat Kesim

Uzun saça en çok tercih edilen model elbette kat kat kesimdir. Bu kesim hem görsellik hem de kullanım açısından oldukça güzeldir. Kat kesimlerde saça diğer işlemlerle yapılacak saç modelleri oldukça hoş duracaktır. Örneğin, fön veya maşa katlı saçlarda daha hoş bir görünüm sunarken, saçların olduğundan daha zarif gözükmesini de sağlayacaktır.

Yandan Perçeme Eşlik Eden Dalgalı Saçlar

Yandan perçem, uzun saça oldukça yakışan modellerdendir. Bu modelde uzun saçlara dalga uygulanması perçeme daha modern bir hava katmakta ve onu özelleştirmektedir. Uzun saça yeni bir hareketlilik katmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olan yandan perçem her renk adına uyum göstermektedir. Güzelliğin sırrı yandan perçemlerde saklı diyenler için en iyi seçenek olucaktır.

Oval Kesim ile Tanışın

Modernliğin yeni adı olan Oval kesim ile sen de son derece güzel görünebilirsin. Yeni çağın en beğenilen, kullanım kolaylığı ile herkesin ilk tercihleri arasında yer alan bu eşsiz modeli hemen kullanmaya başlayabilirsin. Dış görünüşünde hareketlilik yerine, samimi, içten ve zariflikten yana olanlar adına ilk tercih edilebilinecek model olan oval kesim uzun saç kesim modelleri için oldukça uygun modeller arasındaki yerini almaktadır.

V Saç Kesimi

Orta uzunlukta ve uzun saçlarda en çok tercih edilen kesimlerden biri V saç kesimidir. Arkasının daha uzun, yanların ve önlerin ise daha kısa olduğu  V saç kesimiyle saçlarında daha belirgin hatlara ve sivri uçlara sahip olurken, saçlarına hareket katarsın. V Kesimi detaylı incelemek için V Kesim Saç başlığımızı inceleyebilirsin.

U Saç Kesimi

U saç kesimi uzun ve orta boy saçlar için en çok kullanılan kesimlerden biridir. V saç kesimine göre daha yumuşak çizgilere sahiptir ve katlar daha sadedir. Saçlarında farklılık arıyorsan ama çok katlı ve iddialı bir kesim yaptırmak istemiyorsan U kesim tam sana göre.U Kesimi detaylı incelemek için ve V saç kesimi ile arasındaki farkları incelemek için  U Kesim Saç başlığımızı inceleyebilirsin.

Gizemli Düz Kâkül Kesimi

Uzun saç kesim modelleri arasında en gizemli olan bu model eşliğinde sen de bir gizem yaratabilir, şıklığın simgesi olan kaküllerin ile  muhteşem görünebilirsin.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478