Uzun Saç Kesimleri

Uzun saç kesim modelleri oldukça hoş bir görünüm sunarken bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken modeller arasındadır. Kadınlar geçmişten geleceğe ilk tercih olarak uzun kesimleri kullanmış, uzun saçlara kesimler eşliğinde model vermek istemişlerdir. İşte özel ve zarifliğin simgesi olan uzun saç kesim modelleri.

Kat Kat Kesim

Uzun saça en çok tercih edilen model elbette kat kat kesimdir. Bu kesim hem görsellik hem de kullanım açısından oldukça güzeldir. Kat kesimlerde saça diğer işlemlerle yapılacak saç modelleri oldukça hoş duracaktır. Örneğin, fön veya maşa katlı saçlarda daha hoş bir görünüm sunarken, saçların olduğundan daha zarif gözükmesini de sağlayacaktır.

Yandan Perçeme Eşlik Eden Dalgalı Saçlar

Yandan perçem, uzun saça oldukça yakışan modellerdendir. Bu modelde uzun saçlara dalga uygulanması perçeme daha modern bir hava katmakta ve onu özelleştirmektedir. Uzun saça yeni bir hareketlilik katmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olan yandan perçem her renk adına uyum göstermektedir. Güzelliğin sırrı yandan perçemlerde saklı diyenler için en iyi seçenek olucaktır.

Oval Kesim ile Tanışın

Modernliğin yeni adı olan Oval kesim ile sen de son derece güzel görünebilirsin. Yeni çağın en beğenilen, kullanım kolaylığı ile herkesin ilk tercihleri arasında yer alan bu eşsiz modeli hemen kullanmaya başlayabilirsin. Dış görünüşünde hareketlilik yerine, samimi, içten ve zariflikten yana olanlar adına ilk tercih edilebilinecek model olan oval kesim uzun saç kesim modelleri için oldukça uygun modeller arasındaki yerini almaktadır.

Uzun Saçın Zarif V Kesimi

Kısa saçlar için uygulanması daha çok tercih edilen V kesim, uzun saçlara da oldukça yakışmaktadır. Dış görünüşüne bir farklılık ve zariflik katmak isteyenler adına uzun saçta v kesim oldukça doğru bir karar olucaktır. Oldukça uzun saçlı olanlar ve saçına aşırı bir modelden ziyade hareketliliğin yanında asaleti de katmak isteyenlerin doğru seçimi olan v kesimin büyüsünde sen de kaybolabilirsin.

Gizemli Düz Kâkül Kesimi

Uzun saç kesim modelleri arasında en gizemli olan bu model eşliğinde sen de bir gizem yaratabilir, şıklığın simgesi olan kaküllerin ile  muhteşem görünebilirsin.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478