Otomatik Saç Maşaları

Saç şekillendirmek hepimizin hayatının bir parçası. Özellikle saçlarımıza hacim vermek istiyorsak elimiz hemen maşamıza gider. Saçlarımızı olabildiğince kısa sürede şekillendirmek bize zaman kazandırır, hele  ki saçlarımız gür ve uzunsa bu daha da önem kazanır. Sadece süreden kazanmak değil daha pratik şekillendirme yapmak, şekillendirme uzadıkça ağrıyan kolumuz içinde önemlidir :  ) Saçlarını hem daha hızlı hem de daha kolay şekillendirmek için otomatik maşaları senin için inceledik.

Remington Otomatik Saç Maşası

Remington otomatik saç maşası işini oldukça kolaylaştıracak. Maşa sahip olduğu keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakalar sayesinde saçı şekillendirirken besliyor. Maşanın ısınması 30 saniye sürüyor ayrıca maşanın 130-230 derece arasında7 farklı ısı ayarı ve 4 farklı zaman ayarını saçın tipine ve uzunluğuna göre istediğin şekilde kullanabilirsin. Bu maşa 1 saat sonra otomatik olarak kendini kapatır böylece açık unutma korkusu yaşamazsın.

Uygulaması: Saçını tutamlara ayır, maşa ısındıktan sonra saçın eğer boy ve uçlarına şekil vermek istiyorsan, şekil vermeye başlamak istediğin noktayı iki plakanın arasına yerleştir ve plakaları kapat, maşa tutamın geri kalanını içine çekiyor ve şekillendiriyor. Tutamı ne zaman serbest bırakacağınla ilgili ise sesle uyarı veriyor böylece saçının yanmasından tedirginlik durmuyorsun. 

Satın Almak İçin: 


Babyliss Otomatik Saç Maşası

Babyliss otomatik saç maşası da sana zaman kazandıracak maşalardan. Maşa 210-230 derece arasında ısıya sahip ve hızlı ısınıyor, plakaları seramik, iyon özelliği var. Ayrıca babyliss mor, gri, rose, pembe, siyah gibi geniş renk seçeneklerine de sahip. 

Uygulaması: Saçlarını ince tutamlara ayır, maşa ısındıktan sonra tutamları şekillendirmeye başlamak istediğin noktadan başlığın içine yerleştir. Maşanın başlığını kapat, tutam otomatik olarak içeri doğru sarılıyor ve şekilleniyor. Bip sesinden sonra başlığı açıyorsun ve tutamı serbest bırakıyorsun böylece saçının yanmasından dolayı endişe duymanada gerek kalmıyor. 

Satın Almak İçin:   


Arnica Lüle Otomatik Saç Maşası

Arnica lüle otomatik saç maşası da işini oldukça kolaylaştırıyor. Maşa 230 dereceye kadar sıcaklığa sahip ve hızlı güçlü ısıtma sistemi, 360 derece dönebilen kablosu ve iyon özelliği var ayrıca plakaları titanyum seramik. Saçlarının elektriklenmesini önler, saçlardaki statik enerjiyi alır. 

Uygulaması: Saçlarını ince tutamlara ayır, maşa ısındıktan sonra şekillendirmek istediğin tutamı, istediğin noktadan plakaların içine yerleştir ama saç dibine kadar çıkmamaya dikkat et. Sesli uyarıdan sonra başlığı aç ve tutamı serbest bırak. Sesli uyarı sayesinde saçının yanmasından endişe duymana da gerek yok. 

Satın Almak İçin: 


Dyson Airwrap Otomatik Şekillendirici

Dyson saç şekillendirici set diğer maşalara nazaran çok farklı bir sisteme ve pahalı bir fiyata sahip. Otomatik maşadan ziyade ürün sapı ve 7 başlığı olarak set şeklinde satılıyor. Sapa istediğin başlığı takarak kurutma, fön, düzleştirici tarama ve maşa yapabiliyorsun. 

Fırça ve tarak başlıkları tararken aynı zamanda sıcak hava veriyor böylece saçını tararken aynı zamanda düzeltebiliyorsun. Maşanın ise farklı bir özelliği var şöyle ki maşa dönen sıcak havaya sahip dolayısıyla saçının ucunu maşaya yaklaştırırken, tutamı otomatik olarak etrafına sarıyor böylece senin saçını maşaya sarmana gerek kalmıyor. 

Satın Almak İçin: 


Remington Curl Revolution Otomatik Maşa

Remington curl revolution otomatik olarak dönerek işini çok kolaylaştırıyor. 230 dereceye kadar 5 ayarlı dijital sıcaklık göstergesi ve ısı derecesini korumak için sıcaklık kilidi ile kontrolü kolaydır. Hızlı ısınma ile 15 saniyede kullanıma hazırdır.  Anti-sitatik, sermaik, turmalin ve iyonik özellikli plakalar ile pürüzsüzce kayar. Hem tasarruf hem de emniyet için 60 dakika sonra kendini otomatik olarak kapatır. 

Uygulaması: Saçlarını ince tutamlara ayır, maşa ısındıktan sonra her bir tutamı maşanın arasına istediğin noktadan yerleştir, maşanın tuşuna bas ve maşa başlığı dönerek otomatik olarak saçı sarmasını bekle, 15-20 saniye tuttuktan sonra serbest bırak. 

Satın Almak İçin: 


Hairens Otomatik Maşa

Hairens otomatik maşa otomatik olarak dönerek saçı kendi sarıyor böylece hem işin çok kolaylaşıyor hem de saçı tam sarabildim mi, ucu dışarıda mı kaldı gibi şeyler düşünmüyorsun. 120-220 derece arası sıcaklığa ve 5 aşamalı hız kontrolüne ve 360 döner kabloya sahip. Seramik maşası sayesinde saçını rahatça sarar. Bu maşayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise cildinize temas edip yakmaması için çıkarılabilir temas önleyici başlığı olması ve üstündeki sağ-sol yön tuşları ile saçını ne tarafa doğru saracağına senin karar verebiliyor olman.

Uygulaması: Saçlarını ince tutamlara ayır, maşa ısındıktan sonra tutama maşayı yaklaştırman yeterli, ne tarafa sarmak istiyorsan o yönün tuşuna saçını tamamen sarana kadar bas, maşa saçını tamamen sardıktan sonra bırak ve bekle, sesli uyarıdan sonra maşayı buklenin içinden dışına doğru yumuşak bir şekilde çıkar. 

Satın Almak İçin:     

Kızlar, hiç otomatik saç maşası denediniz mi? Tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478