Wella Koleston Kahveleri

Her zaman kendine uygun bir tonunu bulabileceğin, ister koyu ister açık ister küllü ve modası hiç geçmeyen kumral saçlar. Sende kumral saç rengine geçiş yapmak istiyorsan ya da zaten kumral saç kullanıyor ama tonunu değiştirmek istiyorsan Koleston kumral tonları burada.

Wella Koleston krem saç boyası serisinde kahve tonları için çok geniş renk skalası var; 374 koyu kestane, 4/3 altın kahve, 4/77 kızıl kadife tonları hemen hemen her ten rengine uyum sağlayabilecek koyu kahveler. 5-1 açık küllü kahve, 5/37 kışkırtıcı kahve, 5-4 açık kahve, açık kumral saç rengi grubundan ve daha çok açık ve buğday ten grubuna hitap ediyor. 5-75 çekici bakır ve  6-35 elegant kahve açık ve buğday tenlilere hitap eden kahve bakır tonlarından. 6-7 çikolata kahve ve 6-73 ayışığı kahvesi ise sarı yansımaları olan, açık ve buğday tenli hanımlara daha çok yakışacak tonlar. Online satış fiyatı 20,50 tl.

Serinin özellikleri:

  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Koleston Doğal Renkler serisinde hemen herkesin kullanabileceği ışıl ışıl kahveler var; 3/4 koyu kestane ve 4 kahve herkesin kullanabileceği koyu kestane tonları. 5/0 açık kahve ve 5/73 altın kestane çok açık olmayan her tene uyum sağlayacak ışıltılı kahvelerden. 6/1 büyüleyici kahve, 6/7 çikolata kahve ve 6/73 ayışığı kahvesi ise içinde sarı parıltıları olan daha çok açık ve buğday tene yakışacak kahveler. Online satış fiyatı 12 tl.

Serinin özellikleri:

  • Mükemmel beyaz kapama.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için Papatya, kızıl saçlar için Nar, kahverengi saçlar için ise Tarçın Kabuğu özleri içeren Renk Sabitleyici Bakım Kremini birleştirir. 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların kumral tonları için Garnier, Schwarzkopf, L’Oréal ve makyaj için Kumrallar İçin Makyaj başlıklarını inceleyebilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478