Wella Koleston Kahveleri

Küllü, koyu, açık ya da altın her zaman kendine uygun bir halini bulabileceğin ve modası hiç geçmeyen kumral saçlar. Sende kumral saç rengine geçiş yapmak istiyorsan ya da zaten kumral saç kullanıyor ama tonunu değiştirmek istiyorsan, yenilenen serisi ile Koleston renk ve özellikleri burada.

Wella Koleston Krem Saç Boyası serisinde kahve tonları için çok geniş renk skalası var. 3/0 Koyu Kahve, 3/4 Koyu Kestane ve 4/0 Kahve kahvenin en koyu tonları. Eğer saçında koyu renklerden hoşlanıyorsan ama siyahta çok sert geliyorsa, bu renkleri tercih edebilirsin. 5/0 Açık Kahve, 5/4 Açık Kestane, 5/37 Kışkırtıcı Kahve, 6/0 Koyu Kumral ve 6/7 Çikolata Kestane ışıl ışıl kahveler. 6/74 Terrakota bakır yansımalı kahverengi. 6/73 Ayışığı Kahvesi, zemin rengine bağlı olmakla birlikte açık kahve. 7/1 Küllü Kumral adı gibi içinde kızıllık ya da bakırlık değilde grilik barındıran kahve. 8/0 Açık Kumral ve 8/1 Açık Küllü Kumral kahvenin en açık hatta sarıya dönük tonları. 8/74 Gizemli Kahve terrakota gibi bakır kahve. 

Sana uygun kahve tonuna karar verirken göz ve ten rengini dikkate almalısın. Koyu tonlar hemen her ten rengi için, açık, sarı ve bakır yansımalı kahveler açık ve buğday tenler için daha uygundur.

Serinin Özellikleri

  • 8 haftaya kadar kalıcı renkler sağlar.
  • Yenilenen yoğun parlaklık veren bakım kürü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirir ve bakım yaparak göz alıcı parlak renklere kavuşmanızı sağlar.
  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Satın Almak İçin:  

Koleston Doğal Renkler serisinde herkesin kullanabileceği ışıl ışıl ve doğal kahveler var. Kahvenin koyu tonları için 3/0 Koyu Kahve, 3/4 Koyu Kestane, 4/0 Kahv, 5/37 Orta Kestane, 5/73 Altın Kestane, 6/0 Koyu Kumral, 6/1 Büyüleyici Kahve, 6/7 Çikolata Kahve, 6/73 Ayışığı Kahvesi. Orta ton kahveler için 7/0 Kumral ve 7/1 Küllü Kumral. Bakır kahve için 7/3 Karamel Kumral. Sarıya dönük kahveler içinse  8/0 Açık Kumral ve 8/1 Açık Küllü Kumral renklerini tercih edebilirsin.

Serinin Özellikleri

  • Mükemmel beyaz kapama sağlar.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel formülü sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için papatya, kızıl saçlar için nar, kahverengi saçlar için ise tarçın kabuğu özleri içeren renk sabitleyici bakım kremini birleştirir.
  • 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:    

Diğer markaların kumral tonları için Garnier, Schwarzkopf, L’Oréal ve makyaj için Kumrallar İçin Makyaj başlıklarını inceleyebilirsin.

Kızlar, Wella Koleston saç boyasıyla ilgili tecrübeleriniz için lütfen yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478