Kısa Saçta Atkuyruğu Modelleri

Pixie kesim kadar kısa olmadığı müddetçe sende kısa saçlarında toplu modeller kullanabilirsin. Saçlarına yaptığın ufak atkuyruğuna aksesuarlar takarak zenginleştirebilir, sağdan soldan saçlar düşürerek cool bir hava verebilirsin. Kısa saç için en güzel toplu modelleri senin için derledik.

Düz saçlarına derin yan ayrım vererek enseden yapacağın sade ve küçük bir atkuyruğunu, yüz hatlarına uygun hoş bir gözlük, kırmızı bir ruj ve sade küpelerle tamamlayarak çok hoş bir stil yakalayabilirsin.

Saçlarını düzleştirmeden, dağınık haliyle enseden yaptığın salaş atkuyruğunu gold detaylı şık bir tokayla zenginleştirebilirsin.

Günlük olarak rahatça kullanabileceğin atkuyruğunu elde etmek için saçlarının tamamen toplanabilmesi şart değil. Görselde ki gibi tokaya gelecek kısımları, saçına derin yan ayrım verdikten sonra toplayıp diğer kısımları serbest bırakarakta güzel bir model yakalayabilirsin.

Okula, yürüyüşe ya da spora giderken saçlarını tamamen arkaya alarak tepe kısmı gevşek şekilde toplayarak rahat bir model elde edebilirsin.

Saçını toplarken uzunluğun elverdiği kadar tepene krepe yaptıktan sonra toplayabilir böylece saçına hacim de katabilirsin.

Sarı saça çok yakışan tepeden tırnağa siyah stilini enseden, salaş ve aynı renk toka ile yapılmış atkuyruğunla tamamlayabilirsin.

Lila rengi saça yapılan çift taraflı minik atkuyruklarını uygun tonlarda makyajla tamamlanarak bütün gözleri üzerine toplayabilirsin.

Saçlarının hepsinin toplamak zorunda değilsin, istersen  enseden minik bir yarım atkuyruğu da oluşturabilirsin.

Saçının sadece ön kısmının toplandığını minik atkuyruğu harika durmuş.

Saçını iri maşa ile hacim verdikten sonra yapacağın sıkı yarım atkuyruğuyla göz alıcı bir model yakalayabilirsin.

Saçlarını yapacağın yarım atkuyruğunu fular, inci ya da şık tokalarla zenginleştirerek çok şık modeller elde edebilirsin.

3 2 0 1 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478