L’Oréal Ekstra Küllü Saç Boyası Serisi

Küllü saç renkleri, tıpkı kül gibi içinde grilik barındıran ve diğer kahve tonları gibi içinde kızıllık, kırmızlık ya da turunculuk barındırmayan renklerdir. Tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri de budur çünkü bazen kahve tonlarıyla saçımızı boyadığımızda zemin rengine, boyanın içeriğine, nasıl boyadığımıza ve saçımızda ne kadar beklettiğimize göre değişen sebeplerle saçımızda kızıllaşma ya da turunculaşma olabiliyor. Tabii bunun nedenlerinden biri de kahve tonlarının içinde kızıllık olması. Küllü saç renklerinde ise bu durumlarla karşılaşmıyorsun. L’Oréal Coom Creme serisi de küllü saç renklerinden hoşlananlar ve bu durumlarla karşılaşmak istemeyenler için geliştirilen, ekstra küllü saç renklerinden üretildi.

5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve, saçımı çok açık kahveye boyamak istemiyorum ama koyu renklere gittikçe kızıllaşma olmasından da korkuyorum diyorsan, tercih edebileceğin renk. Aslında kahvenin en koyu tonu koyu kahvedir ama bu seride tercih edebileceğiniz en koyu renk, hafif küllü yansımaları olan açık kahve. Ten rengin farketmesizin tercih edebilirsin.

6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral, küllü yansımaların olduğu, hemen herkesin kullanabileceği koyu kumral saç rengi.  Bu renkte, açık kahveye göre küllü yansımalar daha yoğun ve herkese hitap ediyor.

7.11 Ekstra Küllü Kumral, küllü yansımaların çok daha yoğun olduğu, yumuşak ve çok hoş bir kumral. Bu rengi tercih etmek istiyorsan çok esmer tenli olmamalısın. Eğer esmersen ve küllü saç rengi denemek istiyorsan daha koyu küllü kumral renkleri tercih etmelisin.

8.11 Ekstra Küllü Sarı, zaten açık bir renk olan sarı saç renginin, çok yoğun küllü hale gelmesiyle, çok yoğun küllü, açık ve parlak hale gelen saç rengini, açık ten rengine sahipsen tercih etmelisin.

Serinin Özellikleri

Excellence Cool Crem’in zenginleştirilmiş 3lü bakımı:

  • Pro-keratin içeren koruyucu krem boya
  • turunculaşma karşıtı mor teknolojiye sahip pH dengeli Mor Şampuan
  • Mor Maskesi

sayesinde uzun süre kalıcı soğuk renkler ve %100 beyaz kapama sağlıyor.

  • pH dengeli boya sonrası Mor şampuan ile saçlarını ve saç derini nazikçe temizler ve eşsiz bakım uygular. Saçı yumuşatarak parlaklığını ortaya çıkarır.
  • Turunculaşma karşıtı mor maske ile saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır, istenmeyen turuncu ve sarı renkteki yansımaları haftadan haftaya nötralize eder.

Satın Almak İçin:

2 0 0 0 1 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478