Kısa Kızıl Saç Modelleri

Kısa saçlarının rahatlığına alıştın ve vazgeçmek istemiyorsun ama değişiklikte yapmak istiyorsun. Bunun için saçını uzatmak ya da kaynak yaptırmak zorunda değilsin. Havalı bir kesim yaptırarak ve saç rengini değiştirerek de bambaşka bir havaya bürünebilirsin. O zaman kısa ve kızıl saç modellerini birlikte inceleyelim.

Saçının bir tarafının ve arkasının çok kısa tek tarafının ise uzun bırakıldığı asimetrik kesim, koyu kızıl saç ile birleştirildiğinde harika bir görüntü ortaya çıkmış.

I feel more like myself now.  thank you as always @jemhair

Saçlarını mutlaka tamamen boyatmak zorunda değilsin. Canlı kızıl tonlarında yaptıracağın ombreyi bir de bob kesim ve hareketli fön ile desteklediğinde saçların iki kat daha hacimli olur. 

YAZ

Yanların ve arkaların kısa, tepe kısmının ise uzun bırakıldığı ve saçın canlı bir kızıla boyandığı saç kesiminde, uzun olan tepe kısmını sağa ya da sola doğru istediğin yön ve hacimde şekillendirebilirsin.

Super 29 hairstyle for short red hair Super 29 hairstyle for short red hair             We are here with short red hairstyles, so let's see what you like best.         Are you ready to dab the spring with short, red hair? The ... Red hair #redhair

Saçının bir tarafının çene diğer tarafının ise omuz hizasında olduğu asimetrik kesimde dipler koyu kızıl bırakılırken boy ve uçlar canlı kızıla boyanarak saça hareket ve canlılık katılmış. Saçın kesimi ve rengin güzelliği dalgalı fönle desteklenerek ultra hacim elde edilmiş.

9270 | Mike D | Flickr

Saçın etrafının tıraşlanmış, üst tarafının ise  daha uzun bırakılmış ve yukarı doğru şekillendirilmiş pixie kesim kızıl saç, çok cesur ve marjinal bir tercih. Bu kesimin yüzünü ve makyajını tamamen ön plana çıkartacağını unutma. Bu kesimi görseldeki gibi doğru bir makyaj ve renkli aksesuarlarla desteklemen ortaya çok güzel bir görüntü çıkartır.

Dark brown to red ombré. Joico color #redombre

Kısa ve orta boy saçta en çok tercih edilen kesimlerden biri olan bob kesimi sende saçında kullanabilir ve yaptıracağın kızıl bir balyajla kesimini daha da güzelleştirebilirsin.

30 A line bob haircuts 2017 26

Bob kesiminin boy ve uçlarını canlı bir kızıla boyatarak tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Classic sleek asymmetrical bob for ginger hair.

Saçlarına düz kesim ve perçem yaptırabilir sonra da bakır kızıl boyatarak bütün havanı bir anda değiştirebilirsin.

1 5 0 0 1 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478