Sarı Saçına En Çok Yakışacak Renkte Aksesuarlar

Saç aksesuarları, en sade saç modeline bile bambaşka bir hava verebilir. Sade topuzuna takacağın taşlı bir aksesuarla modelini birden abiye bir topuz haline getirebilirsin. Kullandığında dikkatleri çekecek bir aksesuar için hem tarzına hem de saç renginle uyumlu olanını seçmelisin. Saç aksesuarın için doğru stile karar verirken siyah beyaz kontrastını göz önünde bulundurabilirsin. Yani nasıl ki siyah üstünde siyah farkedilmez ama beyaz hemen kendini gösterirse, sarı saçında da aksesuarın belli olması için kontrast oluşturacak renkleri tercih etmelisin. Eğer sarı saçtan vazgeçemiyorsan, saçına en çok yakışacak aksesuarlar için doğru yerdesin.

Siyah

Sarışınsan siyah rengi sadece saç aksesuarında değil kıyafetlerinde de tercih etmelisin. Tepeden tırnağa yapacağın siyah kombinini, siyah bir saç aksesuarıyla tamamlayarak sarı saçlarınla çok güzel bir görünüm elde edebilirsin.

Zümrüt Yeşili

Sarı saçlarınla harika bir uyum oluşturacak zümrüt yeşilini hem kıyafetlerinde hem aksesuarlarında kullanabilirsin. Açık bıraktığın saçına takacağın, taşlı zümrüt yeşili bir tokayla birden gösterişli saçlar elde edebilirsin.

Kırmızı

Kırmızı renk sarışınlara en çok yakışan, makyajında da kıyafetlerinde de tercih etmesi gereken renklerden. O yüzden yarım topladığın saçını kırmızı aksesuarla tamamlayarak modelinle dikkat çekebilirsin. 

Gece Mavisi

Gece mavisi renginde bir aksesuarın da hem sarı saçında hem makyajında hem de kıyafetlerinde harika duracağından emin olabilirsin.

Turuncu

Messy braid with orange velvet ribbon. Perfect hair idea for fall. #messyBraided

Turuncu demek dinamiklik demektir. Turuncu renk aksesuar da sarı saçlarınla çok güzel bir uyum yakalayabilir.

Açık Mavi

Doğal bir atkuyruğu yaptığın saçının etrafına saracağın açık mavi bir eşarp saçlarınla çok güzel bir uyum yakalayabilir.

İncili Aksesuar

İncili aksesuarları özellikle özel günlerde tercih edebilir ve şık modeller elde edebilirsin. Şunu unutma ki inci saçına çok yakışsa da kırmızı ya da yeşil kadar canlı olmadığı için saçında renk olarak onlar kadar patlamayacağını unutma.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478