Gelin Başında Kullanabileceğin Aksesuarlar

Düğün telaşı seni de sardı. Gelinlik modeli, ayakkabısı, makyaj derken en az saç modelin kadar önemli bir detay daha var o da gelin başında kullanacağın aksesuarın. Aksesuarın hem gelinliğini, hem de gelin başını tamamlamalı. Aksesuar o kadar önemli ki bazen sade bir gelin başı ama gösterişli bir aksesuarla göz kamaştırabilirsin.

Sarmaşık Saç Aksesuarı

Gelin başı

Sarmaşık saç aksesuarı uzun saçlar için uygun. Saçın uzunsa ve açık bir gelin başı düşünüyorsan bu aksesuar tam sana göre. Dağınık bırakılmış ve açık gelin başı çok sade durabilecekken, sarmaşık adı gibi saç modelini sarıyor ve gelin başını güzelleştiriyor.

21 Blumengeküsste Brautfrisuren, die keine Kronen sind - #Blumengeküsste #Brautfrisuren #die #keine #Kronen #sind

Bu da daha dağınık kullanılabilen sarmaşık aksesuar. Dağınık örgü ve ya da burgu yapılmış, açık bırakılmış gelin başlarında sadece örülen kısma değilde yukarıdan tepeye kadar istediğin noktalara yer yer yerleştirilir.

Kristal Sarmaşık Model Gelin Tacı

Hochzeitsfrisuren halb hoch runter mit Vine Crystal Stirnband / Hochzeitsfrisuren   #weddinghairstyles - New Site,  #Crystal #hairstylesueltofiesta #Halb #hoch #Hochzeitsfrisuren #mit #runter #Site #Stirnband #Vine #weddinghairstyles

Gelin taçları artık eskisi gibi sadece saçın ön kısmına oturtulan klasik taçlardan ibaret değil.Saçın önünden arkasına kadar devam eden ve saç modelini saran taçlar hem çok zarif hem de çok moda. Eğer saçına yarım örgü gibi açık ve dağınık bir model düşünüyorsan önden arkaya doğru bütün örgünü saran bir aksesuar tam sana göre

Kristal Klasik Gelin Tacı

#saçakeseuarı #saçtokası

Krsital üçlü gelin tacı, gelin başı olarak sıkı bir topuz düşünüyorsan rahatlıkla tercih edebileceğin bir aksesuar. Kristal ışıl ışıl bir taç ve onu tamamlayan duvakla çok daha ışıltılı bir havaya bürünebilirsin. Üstelik makyajında ön plana çıkar.

İri Saç Aksesuarları

Wedding Bridal Hair Comb Evening Formal Hair clip Rhinestone Pearl Head Piece

Saçın ön tarafında kullanılan iri incili ya da kristal aksesuarlar, hem saçını güzelleştirir hem de bir kısmı yüzüne de yansıyarak ifadeni etkiler. Bu aksesuar için saçının çok abartılı olmaması lazım. Her ne kadar istediğin taktirde açık saçla kullanılabilirse de en güzel görüntüyü dağınık topuzla yakalar.

Wedding accessories. Vintage inspired hair piece. Image by Dominique Bader

Bu da daha çok açık gelin başında kullanabileceğin, üzerinde hem iri çiçekler hem de taşlar olan aslında kalın bir saç bandı. Sadece hafif maşa yaparak serbest bıraktığın saçların, bu kalın ve gösterişli saç bandı ile harika bir havaya bürünebilir.

Güzel Gelin Saç Bantları Fotoğrafları

Yine iri çiçeklerle ve taşlarla süslenmiş, kalın ve arkaya kadar uzanmayan saçın ön kısmına yerleştirilen bu saç bandı gördüğün gibi çok sade bir gelin başı ve sade bir makyajı göz alıcı bir hale dönüştürmüş.

İncili Saç Aksesuarı

İncili ve ince bir sarmaşık gibi uzanan bu aksesuarla gelin başın göz kamaştırabilir. Uzun, gevşetilmiş örgülü bir saçla ya da hafif burgularla, dalgalarla oluşturduğun uzun, dağınık gelin başıyla bu incili aksesuarı rahatlıkla kullanabilirsin.

Kısa, orta boy ya da uzun her boy saçla rahatlıkla kullanabileceğin, irili ufaklı incilerden oluşan bu aksesuarla sade gelin başına zerafet katabilirsin. Hele ki gelinliğin de ya da duvağında inci detayları varsa bu aksesuar seni tamamlayacaktır. Yarım örgü ya da yarım burgu gibi yarım saç modeline serpiştirebilir ya da topuzuna yerleştirebilirsin.

Klasik Gelin Tacı

Flourish tarafından günümüz gelin taç tacı

Eski zamanlardan beri en çok bilinen saç aksesuarı gelin tacı. Taş, kristal işlemeli isteğe göre çok yüksek de olabilen, hem açık modellerle hem de topuzlarla kullanılabilen ve modası hiç geçmeyen gelin taçlarından tarzına ve zevkine uygun olanlardan birini sen de tercih edebilirsin.

Trends 70+ Elegant Bridal Crown Wedding Ideas ~ On the day of the wedding, you've got every single person eyeing you on the biggest day of your life. The wedding dress is a masterpiece just by itself, it should complement you as the saying "The bride wears the gown, not the gown dressing up the bride." Though it is the most visible part of the ensemble, wearing the gown alone isn't appropriate a...

Yüksek ve gösterişli yine ancak iddialı bir topuz ve gelinlikle kullanılabilecek gelin tacı. Sade bir gelinlikle tarz olarak birbirini muhtemelen tamamlamaz.

Çiçekli Saç Aksesuarı

Blush flower crown by FaberAccessories. Wedding flower crown Blush floral crown Bridal flower hair piece Blush Wedding crown Bridesmaid crown Flower girl crown  #weddingideas #bohowedding

Gelin başında çiçekler sana romantik bir hava katar ve yine romantik, sade gelinliklerle tercih edilebilir. Eğer abartıdan hoşlanmıyorsan ve gelinliğin sade ise gelin başında taşsız, krsitalsiz çiçekli aksesuarları tercih edebilirsin.

Bohem Saç Aksesuarı

New Look Haria Alınlık detaylı incelemek ve sipariş vermek için tıklayın.

Bohem gelinlerin, farklı gelin başlarında kullanabileceği oldukça hoş ama alışılmışın dışında saç aksesuarları.

Topuz Aksesuarı

Schöne locker geflochtene Hochsteckfrisuren, Upstyles, elegante Hochsteckfrisuren, Chignon, Braut,  #Braut #chignon #Elegante #geflochtene #Hochsteckfrisuren #locker #loosebraids #schöne #Upstyles

Gelin başı olarak topuz modellerinden birini tercih edeceksen mutlaka şık bir topuz aksesuarı ile tamamlamalısın.

Satın Almak için:        

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478