Kızıl Saçta Topuz

Saçlarında en çarpıcı renklerden olan kızılın tonlarını tercih ediyorsan hem hiçbirşey yapmasan bile saçların dikkatleri üzerine toplar hem de yapacağın modeller kendini daha çok gösterir. Koyu tonlarda belli belirsiz duran modeller, kızıl saçta hemen belli olur. Biz de kızıl saç için hem özel günler hem de günlük kullanıma uygun en güzel topuz modellerini senin için derledik.

Donut Topuz

dark-red-hair-color-09

Kırmızı rujla tamamlanmış donut topuzuna bayıldık. Hemen her ortamda kullanabileceğin donut topuzunu ister görseldeki gibi hafif kıvırcık ya da vigo başlığı ile kurutulmuş hafif dalgalı saça yapabileceğin gibi düz saçına da yapabilirsin. Orta boy ya da saçının uzunluğuna göre büyük boy topuz süngeri, saç lastiği ve tel toka ile modelini kolaylıkla yapabilirsin.

Ense Topuzu

Hafifçe toplanarak yapılmış şık bir ense topuzunu sağdan soldan bıraktığın saçlarla ve şık bir aksesuarla tamamlayarak en özel günlerinizde bile kullanacağınız harika bir model elde edebilirsin.

Spor Topuz

Tepeden, fransız topuzuna benzer yapacağın spor bir topuzu gündelik hayatında kullanabilirsin.

Şık Topuz

Saçının ön kısmından kalın bir tutamı ayır ve arka tarafı atkuyruğu yap. Atkuyruğunun saç lastiğinin etrafına dolayarak kolayca topuzunu elde et. Serbest bıraktığın saçının bir kısmını topuzunun etrafına dolayarak dahil et, diğer kısmına kalın maşa uygulayarak serbest bırak. Kızıl saçınla tezat oluşturacak renkte bir aksesuarla modelini tamamlayabilir ve topuzuna bambaşka bir hava verebilirsin.

Abiye Topuz

Tepeden yapacağın iri bir abiye topuzun da kızıl saçında harika duracağından emin olabilirsin.

Ev Topuzu

Hepimizin ders çalışırken ya da evde pineklerken el yordamıyla yaptığı ev topuzu dediğimiz salaş bir topuz bile kızıl saçta çok hoş durmuyor mu?

Salaş Topuz

Saçını dağınık şekilde hatta rastgele şekilde arkada birleştirip tel tokalarla sabitleyerek yapacağın salaş topuzun da kızıl saçlarına çok yakışacak.

Aykırı Topuz

Alternative hairstyles – LEHAPPY               …

Ön taraftan kalın tutamları  serbest bırakıldığı, arka tarafın ise salaş şekilde tutturulduğu aykırı bir topuzda kırmızı ruj ve saçına uygun tarzda aksesuarlar ile kombinlediğinde stilini tamamlamış olursun.

Dipnot: Kızıl saçını daha önce Kızıl Saç Makyajı başlığında bahsettiğimiz, saçına uygun tonlarla tamamlamayı ihmal etme.

0 0 0 0 0 0
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478