Yaz İçin Romantik Saç Aksesuarları

Yaz yaklaşıyorsa düğünler, nişanlar ve partiler de yaklaşıyor demektir. Yazın elbiselerimizle, eteklerimizle romantik saç aksesuarları çok yakışır. Bu aksesuarlar bazen sade bir modeli birden göz alıcı hale getirebilir. Yaz yaklaşırken kullanabileceğin romantik ve tam yaz havasında aksesuarları senin için derledik.

Küçük beyaz tomurcuklardan oluşan romantik bir taç ile kendin yapacağın en basit örgü bile bambaşka bir hava kazanır.

Hafif bohem hafif de romantik bu aksesuarı atkuyruğuyla, örgüyle ya da yarım toplu saçlarla kullanabilirsin. Bu saç bantları senin tercihine göre küçük küçük yapraklardan, incilerden, çiçeklerden ya da yıldızlardan oluşabilir. Saç bantlarını tekli, ikili ya da üçlü tercih edebilirsin. Tekli olarak günlük de kullanabilirsin.

İnce saç bantlarından sarkan çiçeklerde tam yaz temasına uygun aksesuarlardan biri. Açık ya da yarım toplu saçla tercih edebilirsin.

Kılçık, balıksırtı ya da klasik örgünle kullanabileceğin tek tarafı detaylı taşlı saç bandını askılı elbiselerinle kombinleyebilir, belki her gün kullandığın örgünü daha şık bir hale getirebilirsin.

Açık bıraktığın düz ya da dalgalı saçına taktığın rengarenk çiçeklerden oluşan tacını, hafif tonlarda makyajınla kombinleyerek bahar gibi esebilirsin.

Taşlı ve çiçekli kalın saç bandını, sade ve dağınık ense topuzunla kullandığında sade bir elbisenle bile bütün özel günlerinde tercih edebilirsin.

Yaz temasına uygun, çok ağır olmayan sarmaşık tacının en yaygın kullanım şekli, açık saçına tacı yerleştirdikten sonra yan taraftan birer tutam saçını, tacın üstünden geçirerek sabitlemek.

Düğüm örgü yaptığın saçına kır çiçeklerinden oluşmuş tacı yerleştirerek hem örgünü zenginleştirebilir hem de daha romantik bir hava yaratabilirsin.

Son derece şık ve dağınık ense topuzunun tam üstüne bu sefer gerçek çiçeklerden değilde gümüş çiçeklerden oluşan saç aksesuarını sabitleyerek topuzunu daha romantik bir hava katabilirsin.

Saçının iki yanından birer tutamı ördükten sonra saçın arkasında birleştirdikten sonra üstünden geçirdiğin minik çiçeklerden oluşan aksesuarla birleştirebilirsin.

Çiçeklerin ağırlıkla tek tarafında olduğu saç bandını açık saçlarınla ve uçuş uçuş elbiselerinle kullanarak istediğin her davete katılabilirsin.

Ense topuzunla tamamlandığın ikili, üçlü ya da beşli zincirlerle yaz düğünleri için hazırsın.

Biz bu modele bayıldık. Balerin topuzunun etrafına yerleştirdiğin beyaz güllerle son derece göz alıcı olacağından emin olabilirsin.

Yarım topladığın zarif saç modelini minik beyaz tomurcuklarla zenginleştirebilir ve daha da zarif bir hava verebilirsin.

Romantic floral pink white flower wedding hair accessory#accessory #floral #flower #hair #pink #romantic #wedding #white #weddinginvitations #weddingrings

Sırt dekolteli, sade, pudra renginde elbise, dağınık örgü tarzında saçların, ve elbisenle aynı tonlarda saçının her tarafına dağınık şekilde yerleştirdiğin çiçeklerin ile zarif, romantik tam yaz havasında bir stil yakalayabilirsin.

Beyaz çiçeklerle süslenmiş bu zarif ve romantik saç daha çok kendi nikah ya da düğün başın için uygun.

Söz konusu romantik ve zarif detaylarsa incilerden bahsetmeden geçmek olmaz. İnci detayı hem saç aksesuarlarında hem de takılarda tercih edilen modası hiç geçmeyen bir klasik. Zarif ense topuzunu incilerle süsleyerek istediğin davete katılabilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478