BioMagic Bitkisel Boyayı Keşfedin

Saçımızı evde kendimiz boyuyorsak genelde herkes tarafından bilinen popüler markaları tercih ederiz ama artık bitkisel boyalarda keşfedilmeye ve tercih edilmeye başlandı, ayrıca en çok satılan markalar da doğala yönelerek yeni seriler çıkartıyorlar. Sizler için bitkisel BioMagic boyasını derledik. Bakalım BioMagic’i diğerlerinden ayıran ne gibi özellikleri var ve kartelasında hangi renkler var?

BioMagic yarı kalıcı krem saç boyası ve kalıcı krem saç boyası olmak üzere iki gruba ayrılıyor.

BioMagic Yarı Kalıcı Krem Saç Boyası Renkleri

Pembe – Açık Pembe: Neşe ve mutluluk veren bir etkiye sahip olan Pembe, aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir. Saçlarda parlak kontrast elde etmek için mükemmel bir tondur. En belirgin şekilde açık kumral ve açık küllü kumral zeminlerde oluşur. Biraz daha koyu tonlarda çok zarşd yansımalar görülür. Gri, turkuaz veya mavi ile karıştırılıp kullanıldığında göz alıcı farklı sonuçlar ortaya çıkar. Kızıl tonlara uygulandığında saç rengine inanılmaz derinlik kazandırır.


Lila – Açık Lila: Açık tonlarda ilham ve güven verici etki gösterirken, koyu tonlarda insanda asalet duygusunu pekiştirir. Açık tonlarda kontrast yaratmak için tercih edilebilecek çok güzel bir nüanstır. Uygulanan renk pembeye dönüşmez veya solmaz. Son zamanlarda en çok tercih edilen tonların başında gelen Lila, kombinasyonlarda kullanılırken diğer tonlar arasında baskın görünme özelliğine de sahiptir.


Şeftali Turuncu – Açık Şeftali Turuncu: Özel olarak hazırlanan bu nüansta gün batımında karşımıza çıkan şeftali tonlarının tamamını yakalamak mümkündür. Altın sarıdan platine kadar tüm sarı saçlarda mükemmel uyum gösterir. Tüm cilt tonlarını aydınlatır ve düz saçlarda olduğu kadar kıvırcık saçlarda da çok hoş görünür.


Turkuaz – Açık Turkuaz: Turkuaz renginin sakinleştirici etkisi vardır. Açık kumral saçlara uygulandığında çok güzel yansımalar elde edilir. Diğer bir nüans mavi ile karıştırıldığında mavinin sayısız tonuna ulaşmak mümkündür.


Gri – Açık Gri: Siyah ve beyaz renklerin değişik oranlarda karıştırılmasıyla elde edilen bir renk olan Gri, insan gözünün en rahat algıladığı renklerden birisidir. Alçak gönüllülüğü ifade eder. En çok tercih edilen kontrast renklerden birisidir. Tek başına uygulanabileceği gibi diğer nüansların tümü ile çok zarif karışımlar yapılabilir.


Altın Pembe – Açık Altın Pembe: En dikkat çekici ve trend saç rengi olan Altın Pembe, saçlara çarpıcı, etkileyici ve şık bir görünüm kazandırır. Parlak ve ışıltılı bir duruş kazandırdığı için muhteşem bir nüanstır. Genel olarak bakır – pembe bir ton olduğundan platin renkler üzerinde harika olur.

 


Mavi: Özgürlüğü ve sonsuzluğu ifade eder. Doğadaki diğer bir renk yeşil gibi insana rahatlık ve huzur veren dinlendirici bir renktir. Özellikle gri ile karıştırıldığında günümüzün en çok tercih edilen renklerinden birine ulaşır. Lila ve Turkuaz ile de çok hoş karışımlar elde edilir. Küllü tonlarda kontrast yaratmak için tercih edilebilecek çok güzel bir nüanstır.


BioMagic Kalıcı Krem Saç Boyası Renkleri 

Biomagic kalıcı krem boya serisi çok geniş renk seçeneklerine sahip. Kartelasında siyahtan kahveye, kumraldan kızıla tam 24 ton barındırıyor. 

Neden Biomagic’i Tercih Etmelisin?

  • Sertifikalı Organik Hammaddeler içeren yeni formülü sayesinde BioMagic Krem Saç Boyası, saçların doğallığını korur, saçlara zindelik ve parlaklık katar.
  • Güvenilir amonyaksız formül  ve içerisindeki bazı organik içerikler sayesinde saçın doğallığını koruyarak mükemmel sonuçlar elde edilir. Amonyaklı bir üründen daha üstün beyaz kapatma özelliği vardır.
  • İçerdiği protein ve aminoasitler sayesinde saç tellerinin etrafında koruyucu bir tabaka oluşturur ve saçlara yumuşaklık aynı zamanda hacim kazandırır

Satın Almak İçin :   

Kızlar, BioMagic saç boyasıyla ilgili deneyimleriniz için lütfen yorumlarda buluşalım.

0 1 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478