Metalik Saç Dövmesi

Son yıllarda özellikle beachlerde rastladığımız, ışıl ışıl bir aksesuar var: metalik saç dövmesi. Bu aksesuar hem günlük hayatta elbiselerle hem sahilde pareo, etek ya da şortlarla çok yakışıyor. Özellikle bohem tarzı olanlara çok uygun.

Geçici Saç Dövmeleri- Temporary Hair Tattoos – New Obsessions – Saç Aksesuarları, Geçici Dövme, Flash Tattoos, Takı – Trend Aksesuarların Adresi

Saç dövmelerinin fiyatları 8-12 tl arasında değişiyor. Takı ve aksesuar satan dükkanlardan ya da online olarak internetten alabilirsin. Sarmaşık, üçgen, yaprak ya da geometrik şekillerden herhangi birini gümüş, altın veya rose renklerinde seçebilirsin. Üstelik tek başına uygulamak zorunda değilsin ikili üçlü kombinasyonlarda yapabilirsin.

Satın Almak İçin:      

Nasıl Uygulanır?

15 Easy Hairstyles for the Coachella-Bound Babe via Brit + Co #doitup

Saç dövmesini eğer saçın düzse rahatça uygulayabilirsin ama maalesef kıvırcık saçlar için bu dövmeler uygun değil çünkü dövmenin saç tutamının üstüne yerleşmesi gerek ve kıvırcık saçta buklelerin üstüne dövme tam olarak yerleşemiyor. Tabii ki saçını düzleştirmek bir seçenek. Eğer düzleştireceksen saçına ısıya karşı koruyucu ürün uygulamayı ihmal etme çünkü dövmeyi uygularken az da olsa ısı uygulaman gerekebilir. Bu dövmelerle tüm dikkatleri üzerine çekeceğinden emin olabilirsin.

Uygulamak için:

  • Öncelikle saçını güzelce tara.
  • Dövmeyi yapacağın tutamın üstüne yerleştir.
  • Pamuğu suya batırıp ıslattıktan sonra dövme jelatinin üstünde yukarıdan aşağı gezdir.
  • İyice ıslandıktan sonra jelatini dövmeden ayır.
  • Sprey sıkarak dövmeni sabitle.
  • İlk şampuanlamaya kadar kalıcıdır.

Dipnot: Saç dövmesini uygulamanın alternatif yolları da var. Dövmeyi saça yerleştirdikten sonra üzerine düzleştirici ile kısa süre baskı uygulamak sonra jelatini çıkarmakta farklı bir yol. Sıkıldığın zaman

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478