Koleston Naturals Boya Serisi

Günümüzde kozmetik markaları o kadar çeşitlendi ki, saçımızı boyarken sadece hangi markanın daha iyi olduğuna karar vermekte yetmiyor. Tamamen vegan ya da bitkisel içerikli olanların dışındaki markalar kendi içinde Blonde gibi sadece bir rengin tonlarına özel, sadece doğal renklerin olduğu daha temiz içerikli ya da canlı renklerin olduğu seriler barındırıyor. Wella Koleston markası da kalıcı kit saç boyası ve naturals serisi olmak üzere iki seriye sahip. Ana seride renk paleti daha genişken ve istediğin ana-ara 39 ton varken, naturals serisinde adı gibi daha doğal ve ana 22 ton var. Biz de senin için bu renkleri ve içeriğini inceledik.

Koyu Renkler

Kahve Tonları

Kızıl ve Bakır Tonları

Sarı Tonları

Özellikleri:

  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için Papatya, kızıl saçlar için Nar, kahverengi saçlar için ise Tarçın Kabuğu özleri içeren Renk Sabitleyici Bakım Kremini birleştirir. 8 haftaya kadar süren yoğun renkler sağlar.
  • Beyaz saç tellerini güçlü bir şekilde kapatma özelliği sayesinde dilediğiniz görünümlere kavuşmanızı sağlar.
  • Su Koruma Faktörü sayesinde elde ettiğiniz dayanıklılık su temasında bile bozulmaz.
  • Yenilenen içeriğindeki hindistan cevizi yağı ile yıpranma sonucu dökülmelerin önüne geçerken aynı zamanda uzun süreli kalıcı ve ipeksi yumuşaklık sağlar.

Satın Almak için:          

Kullanımı:

Renk Emülsiyonunun Hazırlanması: Tüpün içeriğini metal olmayan bir tabağa (plastik, cam veya porselen) sıkın, ardından geliştirici sıvıyı ekleyin ve homojen bir renklendirici emülsiyon elde edilene kadar iki bileşeni bir boyama fırçası ile karıştırın. Optimum renklendirme sonucunu elde etmek için lütfen emülsiyonu karıştırmayı bitirir bitirmez saçınıza uygulayın.

Renk Emülsiyonunun Uygulanması: İlk renklendirme için renklendirici emülsiyon, yıkanmamış saç teline renklendirme fırçası kullanılarak tek tek uygulanır. Lütfen hiçbir teli kaçırmadığınızdan emin olun. Ardından renklendirici emülsiyonun saçınızda eşit dağılımını sağlamak için saçınızı geniş dişli bir tarakla iyice tarayın. Dip boyama için saçınızı ayırın ve ilk olarak sadece ayırdığınız kısma renklendirici emülsiyon uygulayın; 20 dakikalık bir ıslatma süresi bekledikten sonra, renklendirici emülsiyonu saçınızın ucuna kadar eşit bir şekilde tarayın.

Yumuşatma Süresi: Islatma süresi 30 dakikadır; dip boyası içinse, dipler için 20 dakika ve saçınızın tamamı için bir 10 dakika daha vardır. Renk emülsiyonunun rengi ıslatma süresi boyunca değişebilir.

Bitirme Bakımı: Bekletme süresinin sonunda, renklendirici emülsiyonu ılık suyla iyice durulayın. Renklendirme sonuçlarını stabilize etmek için saç kremini saçınız hala nemliyken uygulayın, 5 dakika bekletin, ardından iyice durulayın. Koşullandırma serumu size arzu ettiğiniz sağlıklı görünümü sağlar.

Kızlar, Koleston Naturals saç boyasıyla alakalı deneyimlerinize ihtiyacımız var. O yüzden lütfen tecrübelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın. Böylece kullanmayı düşünenlere de fikir vermiş olursunuz.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478