Schwarzkopf Beology Saç Bakım Serileri İncelemesi

Uzun, kıvırcık, kısa, boyalı ya da ince telli. Saç tipin ne olursa olsun herkes için saç bakımı çok önemlidir. Hangi marka ve hangi tip saç bakım ürünleri kullanmalıyım gibi sorular herkesin kafasında döner durur. Schwarzkopf’a ait Beology markasının bu soru işaretlerini gidermene yardımcı olacak harika 3 serisi var. Sana yardımcı olması için bu yazımızda serileri ve ürünlerini inceledik. 

Beology Onarıcı Bakım Serisi

Onarıcı ilk adım şampuanı: Formülünde ki okyanus özleri ve antioksidan alg içeriğiyle saçı ve saç derisini derinlemesine temizleyerek arındırır ve yağlanmayı azaltır. Adından da anlaşılacağı üzere serinin çok aşamalı onarıcı bakım uygulamasından önce, saçı hazırlamak için mükemmel bir ön hazırlık adımıdır.

Kullanımı: Islak saça uygula. Derinelemesine temizleyici etki için uygulama ardından 5 dakika bekle, bol su ile durula, sonra şampuan uygula.

 

 


 

Onarıcı bakım şampuanı:  İçeriğindeki proteinler ile saçlarına nüfuz eder ve yıpranmış saçlarının onarılmasını sağlar. Ayrıca sülfat içermeyen yapısıyla saçını nazikçe temizler.

 

Kullanımı: Islak saçlarına bakım yaparak uygula sonrasında iyice durula.

 

 


 

Onarıcı ve kusursuzlaştırıcı saç bakım kremi: Saçı ağırlaştırmadan yumuşaklık ve parlaklık sağlar, kolay şekil almasına yardımcı olur.

 

Kullanımı: Her yıkamadan sonra saç uçlarına uygula. Bol su ile durula.

 

 


 

Onarıcı yoğun saç bakım maskesi:  Saça derinlemesine bakım yapar, yıpranmaları onarmaya yardımcı olur.

 

Kullanımı: Islak saça kökten uca uyguladıktan sonra 5-10 dakika bekle, bol su ile durula.

 


 

Onarıcı bi-serum: Formülü okyanus özleri ile zenginleştirilmiş onarıcı jelin gücü ile antioksidan alglerin özelliklerini bir araya getirmiştir. İçeriğindeki proteinler ile saça derinlemesine nüfuz ederek yıpranmış saç yapısının onarılmasını sağlar.

 

Kullanımı: Nemli veya kuru saçına az miktarda uygula. Ürün durulama gerektirmiyor. 


 

Onarıcı konsantre bakım kremi: Yıpranmış saç uçlarına derinlemesine bakım yaparak onarır. Kırık saç uçlarının oluşumunu azaltarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.

 

Kullanımı: Nemli veya kuru saç uçlarına az miktarda uygula. Durulama gerektirmez.

 


Beology Nemlendirici Bakım Serisi

 

Nemlendirici bakım şampuanı: Saçı derinlemesine nemlendirir aynı zamanda saçın yüzeyinin ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlar. Sülfat içermeyen formülüyle saçı nazikçe temizler.

 

Kullanımı: Islak saçlarına bakım yaparak uygula ve iyice durula.

 

 


 

Nemlendirici ve kusursuzlaştırıcı saç bakım kremi: Yoğun bir şekilde saçı nemlendirirken, saç yüzeyini kusursuzlaştırarak ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlar. Saçı ağırlaştırmadan ideal nem seviyesine ulaştırır. 

 

Kullanımı: Her yıkamadan sonra saç uçlarına uygula. Bol su ile durula.

 


 

Nemlendirici yoğun saç bakım maskesi: Saçı derinlemesine nemlendirirken saç yüzeyine yoğun bakım yaparak ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlar.

 

Kullanımı: Islak saçına kökten uca uyguladıktan sonra 5-10 dakika arası bekle, bol su ile durula.

 


 

Nemlendirici etkili ışıltı veren saç parfümü: Saçları ağırlaştırmayan yapısıyla saçların kolay şekil almasını sağlarken saça parlaklık kazandırır, saçların güzel kokmasını sağlar

 

Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayarak saç uçlarına uygula. Durulama gerektirmez.

 


 

Nemlendirici bi-serum: Okyanus özleri ile zenginleştirilmiş onarıcı jelin gücü ile antioksidan alglerin özelliklerini bir araya getirmiştir. Saçı derinlemesine nemlendirirken, yıpranmalara karşı onarır. Saç yüzeyinin ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlar.

 

Kullanımı: Az miktarda nemli ve kuru saça uygula. Durulama gerektirmez


Beology Pürüzsüzleştirici Bakım Serisi

 

Pürüzsüzleştirici bakım şampuanı: Saç bağlarını sararak elektriklenmeye ve neme karşı korur. Sülfat içermeyen formülüyle saçı nazikçe temizler.

 

 

Kullanımı: Islak saçlarına bakım yaparak uygula ve durula.

 


 

Pürüzsüzleştirici ve kusursuzlaştırıcı saç bakım kremi: Elektriklenen saçları kontrol altına alır. Kıvırcık veya dalgalı saçlara ipeksi bir yumuşaklık kazandırarak kolay şekil almasını sağlar.

 

 

Kullanımı: Her yıkamadan sonra saç uçlarına uygula. Bol su ile durula.

 


 

Pürüzsüzleştirici Yoğun Saç Bakım Maskesi: Yıpranmalara karşı yoğun bakım sağlarken saç bağlarını sararak elektriklenmeye ve neme karşı korur.

 

 

Kullanımı: Islak saçına kökten uca uyguladıktan sonra 5-10 dakika bekle, bol su ile durula.

 


 

Pürüzsüzleştirici ve ısıya karşı koruyucu sprey:  Saçı ısıya karşı korurken saç yapısını güçlendirir. Saça ipeksi bir görüntü kazandırırken, güzel koku verir. 

 

Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayarak saç uçlarına uygula. Durulama gerektirmez.

 


 

Pürüzsüzleştirici Bi-serum: Okyanus özleri ile zenginleştirilmiş onarıcı jelin gücü ile antioksidan alglerin özelliklerini bir araya getirmiştir. Elektriklenmeyi önleyici bakım sistemi saç bağlarını sararak elektriklenmeye ve neme karşı korur, saçı yıpranmalara karşı onarır. 

 

Kullanımı: Az miktarda nemli veya kuru saça uygula. Durulama gerektirmez.

Satın Almak İçin:  

Kızlar, Schwarzkopf Beology saç bakım ürünleri ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478