Neva Flashy Colors Ürünleri İle Rengarenk Saçlar

Saç renginde herkesten farklı ve çılgın şeyler deneyecek kadar cesursan senin için harika bir alternatifle geldik: Neva Flashy Colors. Üstelik saç rengini kalıcı olarak değiştirmene gerek olmadan rengarenk saçları tecrübe edebilirsin.

Renklendirici Saç Spreyi

Photo of Woman with Colorful Hair Sitting on Wooden Table Posing

Neva Flashy Colors renklendirici saç spreyi, geçiçi saç boyasıdır. Durulanmaya ihtiyacı yoktur ve ilk yıkmaya kadar da kalıcıdır. Özel olarak geliştirilmiş renk pigment karışımı sayesinde parlak renk yoğunluğu sağlar. Üstelik her tip saça uygulanabilir. Arkadaşının doğum gününe giderken bir kaç tutamı mavi elbisenle aynı renge boyayarak farklı ve göz alıcı bir stil yakalayabilirsin. Üstelik sıkıldığın an saçını yıkaman yeterli. Saçını kalıcı olarak maviye boyadığında yaşayacağın akma ya da dip boyası gibi problemlerle de uğraşmazsın.

Renk Seçenekleri ve Uygulaması

Neva Color Renkleri: Gümüş, kot rengi, ametist, bronz, açık yeşil, lavanta, roze altın, sıcak pembe, açık mavi, açık pembe. Üstelik zemin renginin ne olduğunun da önemi yok. Çok koyu saçının üzerinde bile açık renkte spreyi kullanabilirsin. Renk sonucu anında elde edilir. Saçta ağırlık hissi yaratmaz ve hızlıca kurur. 

Uygulama

 • Üstüne bulaşmaması için omuzlarına havlu koy.
 • Şişeyi iyice çalkala.
 • 15 cm uzaktan uygulamak istediğin kısımlara sık.
 • Kurumasını bekle ve saçını bir kez tara.
 • Daha yoğun renk sonucu için daha uzun süre sık.

Satın Almak İçin:       

Yarı Kalıcı Saç Boyası

Pink Haired Woman

Neva Flashy Colors yarı kalıcı saç boyası saçını renklendirmek isteyenler için güzel bir alternatif. Direk işleyen pigmentlerle geliştirilmiş amonyak ve hidrojen peroksit içermeyen formülü saçı onarır ve parlaklık verir. Boyanmış saçın üstüne aynı renkte uygulandığında renk tonunun yoğunluğunu artırır.

Renk Seçenekleri ve Uygulaması

Neva Flashy Colors yarı kalıcı saç boyası, renklendirici spreye göre daha geniş renk yelpazesine sahip. Renk seçenekleri: Ametist, çılgın turuncu, elektrik mavi, kan portakalı, kot mavi, lila, menekşe moru, mercan kırmızı, misket limonu, pastelleştirici, şeftali, şeker pembe, gümüş, su yeşili, toz pembe, turkuaz, zümrüt yeşili. Renklendirici saç spreyinde istediğin rengi, zemin rengin önemli olmaksızın uygulayabiliyorsun. Yarı kalıcı krem boyada ise durum farklı. Kalıcı krem boyada nasıl siyah saçın üstüne sarı renk boya uyguladığımızda tutmuyorsa, önceden açıcı uygulamak gerekiyorsa, yarı kalıcı krem boyada da durum aynı.

Woman in Black Leather Jacket

Şeker pembe, zümrüt yeşili, kan portakalı, elektrik mavi, çılgın turuncu, ametist, misket limonu, mercan kırmızı, mercan kırmızı: Çok açık sarı, açık sarı, orta kumral saçlara uygulanabilir.

Toz pembe, şeftali, su yeşili, lila, kot rengi, gümüş, menekşe moru: Çok açık sarı ve açık sarı saçlara uygulanabilir.

Turkuaz: Çok açık sarı saçlara uygulanabilir.

Koyu renk saça mesela turkuaz yada lila rengi boyarsan fark edilir bir renk sonucu olmaz, o yüzden önerilmez. Eğer bu renkleri uygulamak istiyorsan saçını açmalısın.

Uygulama

 • Ürünü ister yıkadığın ve nemi alınmış saça, ister kuru saçına uygulayabilirsin.
 • Uygulama ve durulama esnasında tek kullanımlık koruyucu plastik eldiven kullan ve omuzlarını havluyla ört.
 • Kullanıma hazır ürünü boya kabına boşalt ve uygulamak istediğin bölgeye elinle ya da fırçayla sür.
 • 10-15 dakika saçında beklet.
 • Bekleme süresi sonunda suyun rengi berraklaşıncaya kadar iyice durula.

Satın Almak İçin: 

Neva Flashy Colors pastelleştirici renkleri pastelleştirmek için kullanılır. Metalik olmayan bir kap içinde pastelleştiriciyi, istediğin Flashy Color rengi ile istediğin tona ulaşana kadar azar azar ekleyerek karıştır. Böylece kendi pastel renklerini yarat.

Flashy Colors Renklendirici Saç Köpüğü

Women's Black Top and Purple Hair

Flashy Colors renklendirici saç köpüğü durulama gerektirmeyen geçici saç boyasıdır. Özel olarak geliştirilmiş renk pigment karışı sayesinde parlak renk yoğunluğu sağlar. Özel formülü hem saçını renklendirir hem de ısıya karşı koruyarak saçını şekillendirme imkanı sağlar. 

Renk Seçenekleri ve Uygulama

Renklendirici saç köpüğünün renk seçenekleri: Menekşe moru, gümüş, mavi, yeşil, turkuaz, fuşya. Krem boyada ki gibi koyu saçta istediğin renk sonucunu elde edemezsin, saçını açman gerekir.

Uygulama

 • En iyi sonuç için açılmış sarı saça uygula.
 • Havlu ile nemi alınmış ya da kuru saça uygulayabilirsin.
 • Uygulama öncesi koruyucu eldiven giy.
 • Şişeyi iyice çalkala.
 • Uygularken şişeyi ters tut. Avucuna sık ve uygula.
 • Eşit şekilde dağıt ve saçını tara. 
 • Durulama ve her zaman ki gibi şekillendir.

Satın Almak İçin:   

Kızlar Neva Flashy Colors ürünleri ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım. 

0 1 0 0 0 1
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478