Fular ve Bandana İle Yaz Stilini Hareketlendir

Kışın montlar, atkılar, bereler, kapüşonlar derken saçımıza çok fazla aksesuar takma şansımız olmuyor. Yaz yaklaşırken ve hazır bunlardan kurtulmuşken en sade saç modelini bile fular ya da bandanalarla bambaşka bir hale getirebilirsin. En güzel ve renkli aksesuarları senin için inceledik. Sende bunlardan ilham alıp bu yaz stiline renk katabilirsin.

Esmer teninle uyumlu sarı tonlarında fuları rastgele tutturduğun kıvırcık saçlarına önden bağlayarak bir de üstüne aynı tonda güneş gözlüğü ile tamamlayarak harika bir görünüm yakalayabilirsin.

Düz ya dalgalı saçlarına tıpkı 90’larda moda olduğu gibi bandana takarak da yaz havasına uyum sağlayabilirsin.

Saçını her zaman yaptığın gibi topuz yaptıktan sonra topuzun başlangıç noktasına yakın bir yerden, istediğin şekilde dolayarak topuzunun havasını değiştirebilirsin.

Saç modeline eşarplarla hava katmaktansa bütün saçını eşarbın içine alabilirsin. Kıyafetine uygun bir eşarp, eşarbına uygun makyaj ve takılarla dikkatlerine üzerine çekebilirsin.

Bronz tenine en çok yakışacak renklerden olan turuncu bir eşarbı gevşek şekilde topladığın ön deki saçlarını yüzüne düşürdüğün modeline, kulak arklarına denk gelecek şekilde bağlayarak harika bir yaz stili oluşturabilirsin.

Hafif maşaladığın ve açık bıraktığın saçlarına enseden yukarı doğru getirdiğin eşarbını başının tepesinde istediğin şekilde bağlayarak hem saçını hem kıyafetlerini zenginleştirebilir ayrıca saçının yüzüne düşmesini de engelleyebilirsin.

Gördüğün gibi salaş ev topuzun bile eşarpla cool bir havaya bürünüyor ve senin de havanı değiştiriyor.

Fuları saçına şekil verdikten sonra bağlamak yerine istersen örgüne de dahil edebilirsin. Saçlarını örmek için üç tutama değil de iki tutama ayırıp üçüncü tutam olarak da fuları kullanırsan örgünü rengarenk hale getirebilirsin.

Balerin topuzunu enseden yaptıktan sonra etrafına fularını sarıp ucunu da serbest bırakarak en sade topuzunu bile çok daha ilgi çekici hale getirebilirsin.

Perçem kestirdiğin kıvırcık saçlarını gelişigüzel topladıktan sonra fularını perçemin üstünde incecik bağlayıp, ucunu kurdele yaparak zaten hareketli olan modelini daha da güzelleştirebilirsin.

Jean, tişört ve ev topuzun ile oluşturduğun günlük stilinle de eşarplarını kullanabilirsin.

Salaş bir ense topuzu ve eşarbınla yapacağın iri kurdele, cıvıl cıvıl yazlık kombinine çok yakışacak.

Yaz sıcağında seni bunaltmayacak tepeden yapacağın topuzunu, saçının üstünden geçirerek ensende bağladığın eşarbını, omuzlarından aşağıya bırakarak sadece saç aksesuarı değil kıyafetine hareket katan bir aksesuar haline getirebilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478