Green Therapy Organik Saç Boyası

Saçımızı ister kendimiz boyayalım ister kuaförde boyatalım kullanılacak boyanın kalitesi, formülü ve içeriği bizim için çok önemlidir. Özellikle son yıllarda, olabildiğince kimyasal içermeyen ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler tercih ediliyor. Bu da demek oluyor ki organik ürünler daha çok tercih edilmeye başlandı. Bu yüzden biz de Green Therapy organik boyayı senin için inceledik.

Koyu Tonlar

Kahve ve Kızıl Tonları

Sarı Tonları

Özellikleri

Green Therapy Krem Saç Boyası, Amonyak, PPD, Rezorsinol ve p-fenilendiamin içermez; bunların yerine yeni geliştirilen ikame hammaddeler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde amonyaklı bir saç boyasından daha üstün beyaz kapatma özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan argan yağı ile sayesinde nemi saç ve saç derisine hapseder böylece kuru ve kırılgan saçları kısa sürede yumuşatır. Özellikle yanlış boya kullanımından yıpranan, kuruyan ve kırılgan hale gelen saçlar için idealdir. Organik formülü sayesinde saçının doğallığını korur ve saçlara parlaklık katar. İçeriğindeki keten tohumu yağı saç derisini yumuşatır ve kuruluk sebebi oluşan saç köklerinin zayıflamasını engeller, limon ve portakal kabuğu yağı ise elde edildiği turunçgillerin bol miktarda c vitamini içermesi dolayısıyla saçı ve saç derisini besler.

Satın Almak İçin:

Kızlar açıkcası Green Therapy saç boyasıyla alakalı deneyimimiz yok. O yüzden bu marka ile ilgili tecrübelerinizi bu başlığın altında paylaşır ve fikir verirseniz çok sevinirim

Green Therapy Deneyenler

5 1 2 0 0 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478