Burgulu Saç Modelleri

Burgu hem yapılması pratik hem de açık, atkuyruğu, topuz ya da örgü her saç modeline dahil edebileceğin bir stil. Burgu ile ister yazın dışarı çıkarken fresh bir model, istersen düğüne giderken yapacağın abiye bir model elde edebilirsin.

Burgulu Saç Modelleri

Yanlardan yapacağın iki burguyla ister yarı toplu bir model yap ister açık bıraktığın saçlarıda dahil ederek atkuyruğu yap.

Sık aralıklarla yapacağın ince burgularla göz alıcı bir model yakalayabilirsin. Modelinin daha da hacimli durmasını istiyorsan burgularını dışa doğru çekerek esnetebilirsin.

En özel davetlerde bile kullanabileceğin çok zarif ve göz alıcı bir saç modeli. Özellikle uzun saçlara çok yakışıyor. Modelin nasıl yapabileceğini seninle paylaştık.

Saçlarına maşa ile hafif dalgalar verdikten sonra yapacağın zarif ve gevşek burgularını istersen aksesuarlar ile zenginleştirebilirsin.

Kulak dibinden ensene doğru yapacağın salaş burgularla ve sağdan soldan düşürdüğün saçlarınla yapacağın gevşek ense topuzunu günlük hayatında çok rahat kullanabilirsin.

Balyaj saçlarına zaten hareket katarken bir de saçında hafif dalgalar oluşturarak daha da hareket kattığın saçlarına yapacağın iri ve gevşek burgularla çok hoş bir görünüm elde edebilirsin.

Saç

Burguları gelin başlarında da şık aksesuarlarla tercih ediliyor.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478