En Şık Saç Aksesuarları

Saç aksesuarları özellikle son yıllarda artık stilimizin bir parçası haline geldi çünkü en sade bir saç modeil bile aksesuarla çok dikkat çekici bir hale gelebildiği gibi saçımızın sönük duruşunu da saklayabilir. Onun için kullanabileceğin en şık saç aksesuarlarını senin için inceledik.

Yarım modellerde örgüne, burguna, açık saçına serpiştirdiğin irili ufaklı yıldızlarla ya da taşlarla  göz kamaştırıcı olabilirsin.

Saç dövmesi aynı küçükken sakızdan çıkıp koluna yaptığın dövmeler gibi saçına uygulayabileceğin dövmeler saçına harika bir hava veriyor. İster atkuyruğu yaptığın, ister açık bıraktığın, ister topuz yaptığın saçının istediğin kadar tutamına dövme yapabilirsin.

Çengel saç aksesuarı özellikle örgünün tutamlarına takılarak kullanılan ve sana bohem bir hava veren hoş bir aksesuar.

Marjinal ve çılgın bir seçim yapmak istersen çengelli iğneyi saçında kullanabilirsin. Örgüne çapraz çapraz takarak ya da topuzuna rastgele yerleştirerek farklı bir tarz yaratabilirsin.

Çift taraflı örgün, güzel günlük bir stilken, örgülerine dökeceğin simler ve örgülerinin ucuna takacağın zincirlerle parti stiline dönüşebilir.

Parlak taşlar, inciler ya da kristaller su dalgası yaptığın, maşaladığın ya da dümdüz açık bıraktığın saçlarının bir tarafını kulak arkası yaparak, üstüne serpiştireceğin inciler ya da taşlarla gece saçı oluşturabilirsin.

Saçlarının arasına yerleştirdiğin bu ufak renkli tutamlarla bohem bir hava yaratabilirsin.

Açık bıraktığın düz ya da dalgalı saçlarının arasına serpiştirdiğin irili ufaklı bir kaç yıldızla gündüz, daha fazlasıyla gece stili yaratabilirsin.

Atkuyruğunun yaptığın saçının önlerine ya da atkuyruğuna serpiştirdiğin taşlarla ya da çiçeklerle sade bir atkuyruğunu bir davet saçına dönüştürebilirsin.

Saçlarının arasına yerleştireceğin simler hem açık hem de toplu modellerde seni tam bir parti havasına sokuyor.

Fularlar özellikle günlük olarak çok kullanışlı bir saç aksesuarı. İster atkuyruğunun ya da topuzunun etrafına sarabilir, ister örgüne dahil edip rengarenk örgüler elde edebilirsin.

Açık bıraktığın düz saçlarına kulak dibinden saçının arkasına kadar takacağın ince bir sıra taş halinde dizilmiş aksesuar ve aksesuara kadar olan kısma döktüğün simle göz kamaştırabilir ya da dalgaları saçlarının, yine tek tarafına takacağın, incili yıldızlarla romantik ve şık bir havaya sahip olabilirsin.

Satın Almak için:       

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478