Wella Koleston Kızılları

En iddialı renklerden olan kızılı deneyip tüm bakışları üstüne çekecek kadar cesur musun! Üstelikte o kadar cesursan saçlarını kendin de boyayabilirsin! O zaman bakalım Wella Koleston markasını seçersen, seçeneklerin neler?

Wella Koleston Krem Boya serisi kızıl tonlarında sana çok geniş renk yelpazesi sunuyor. Seride kızılın koyu, canlı ya da yoğun tüm tonları var. 3-66 patlıcan moru ve 44-46 koyu ateşli kızıl patlıcan morunun seçenekleri, daha çok açık ve buğday tenler için uygun. 4-6 kızıl viyole, 4-66 sıcak kızıl ve 5-45 kızıl cazibe ise hemen herkese yakışabilecek koyu kızıl tonları. 55-46 kızıl büyü, 5-66 şarap ve 66-46 aşk alevi kızıl canlı tonları ve hemen her ten rengi taşıyabilir. 77-44 kor ateşi kızılı ve 8-45 vahşi kızıl tam kırmızı kızıllar ve daha çok açık tenli hanımlara yakışan tonlar. Online satış fiyatı 15-24 tl arasında.

Serinin özellikleri:
  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Koleston Doğal Renkler serisi 3-66 patlıcan moru, 5-5 erik kırmızısı adı altında yoğun kızıl ve 5-5 maun kırmızısı adı altında kahve kızıl tonlarını bulabilirsin. Krem boya serisinden farkı içinde bitkisel özler olması. Online satış fiyatı 8,95 tl.

Serinin özellikleri:
  • Mükemmel beyaz kapama.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için Papatya, kızıl saçlar için Nar, kahverengi saçlar için ise Tarçın Kabuğu özleri içeren Renk Sabitleyici Bakım Kremini birleştirir. 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların kızıl tonları için Koleston, Garnier, Schwarzkopf , saç bakımı için Kızıl Saç Bakımı ve makyaj için Kızıl Saç Makyajı başlıklarını inceleyebilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478