Wella Koleston Kızılları

En iddialı saç renklerinden olan kızılı deneyip tüm bakışları üstüne çekecek kadar cesur musun? Üstelikte o kadar cesursan saçlarını kendin de boyayabilirsin. Peki hangi markanın, hangi rengini tercih etmelisin? Wella Koleston kızılları belki de sana fikir verebilir.

Wella Koleston Krem Boya serisi, kızıl tonlarında sana çok geniş renk yelpazesi sunuyor. Seride kızılın koyu, canlı ya da yoğun tüm tonları var. Üstelik Koleston kızıl renklere özel Forever Red serisine sahip. 3/66 Patlıcan Moru adı gibi patlıcan moru ve pırıl pırıl bir renk. Koyu ve yoğun bir ton olduğu için isteyen herkes kullanabilir. 4/6 Kızıl Viyole, 44/46 Koyu Ateşli Kızıl ve 5/66 Şarap Kızılı içinde mor yansımalar olan koyu kızıllar ve hemen herkesin kullanabileceği renkler. 55/46 Kızıl Büyü kırmızılık barından ışıl ışıl bir kızıl, 6/4 Kızıl Bakır kızılın bakırlık barındıran hali, 66/46 Aşk Alevi kızılın en yoğun ve koyu hali, 77/44 Kor Ateş Kızılı ise tam bir ateş kızılı ve neredeyse kırmızı. İçinde kırmızılığı çok olduğu için açık tenli hanımlara daha uygun.

Serinin Özellikleri

  • 8 haftaya kadar kalıcı renkler sağlar.
  • Yenilenen yoğun parlaklık veren bakım kürü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirir ve bakım yaparak göz alıcı parlak renklere kavuşmanızı sağlar.
  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur.

Satın Almak İçin:  

Koleston Doğal Renkler serisinin yenilendikten sonra kızıl tonlarına yer verilmemiş. Önceki seride ise 3/66 Patlıcan Moru adı üstünde mor saç rengi. 4/6 Kızıl Viyole ve 5/45 Koyu Nar Kızılı çok yoğun ve koyu kızıllar. 5/5 Maun ve 5/66 Mürdüm Kızılı daha canlı ve kırmızılığı arındıran kızıllar. 7/64 Vişne Kızılı ise çok tatlı bir bakır kızıl rengi. Sana uygun kızıl rengi seçerken tenin ne kadar koyuysa o kadar kızıllık, tenin ne kadar açıksa o kadar kırmızılık olmasına dikkat etmelisin. Koleston naturals serisinin krem boya serisinden farklarından biri içinde içinde bitkisel özler olması. 

Serinin Özellikleri

  • Mükemmel beyaz kapama sağlar.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel formülü sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için papatya, kızıl saçlar için nar, kahverengi saçlar için ise tarçın kabuğu özleri içeren renk sabitleyici bakım kremini birleştirir.
  • 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:  

Diğer markaların kızıl tonları için Koleston, Garnier, Schwarzkopf , saç bakımı için Kızıl Saç Bakımı ve makyaj için Kızıl Saç Makyajı başlıklarını inceleyebilirsin.

Kızlar, Wella Koleston saç boyasıyla ilgili tecrübeleriniz için lütfen yorumlarda buluşalım.

2 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478