Balıksırtı Örgü Modelleri

Balıksırtı örgü kışın okula giderken boğazlı kazaklarla, şapkalarla, berelerle, baharda boynuna takacağın rengarenk fularlarla, yazın ise askılılarla, elbiselerle çok rahat kullanabileceğin, şıklığını tamamlayan bir model. Balıksırtı örgüyü beğeniyor ama yapmakta zorlanacağını düşünüyorsan balıksırtı örgü tekniği yazımızı inceleyebilirsin. Bizde en güzel balıksırtı modellerini senin için derledik.

Çift Taraflı Balıksırtı Örgü

Saç

Zahmetsiz spor şıklık için çift taraflı balıksırtı örgüyü denemelisin. Saçını tepeden itibaren sıkı şekilde örmeye başlayıp uca kadar da ilerleyebilirsin ya da örgünü ensede bitirip kalan saçlarını düz ya da dalgalı şekilde serbest de bırakabilirsin.

Balıksırtı Örgü ile Topuz

Önden arkaya doğru hafif kıvrımlı, gevşek bir balıksırtı örgü ile tepede yapacağın balerin topuzu ile her türlü özel günde kullanabileceğin şık ve zarif bir model yakalayabilirsin.

Yarım Balıksırtı Örgü

Doğal dalgalar verdiğin saçlarına yapacağın iki minik balıksırtı örgü ve yüzüne düşürdüğün saçlarınla modern şıklığı yakalayabilirsin.

Çift Balıksırtı Örgü ile Yarım Topuz

How to Braid: 50 Actually Cool (We Swear) Braid Tutorials for Beginners in 2020 ? ?  - peinados trenzas -

Düz ya da dalgalı saçlarına, önden tepe kısmına kadar çift taraflı ördükten sonra uçlarını tepede topuz haline getirerek çok güzel bir model yakalayabilirsin.

Yarım Çift Taraflı Balıksırtı Örgü

Sadece çift taraflı ve tepeye kadar yapacağın ince çift taraflı balıksırtı örgü ile zarif ve günlük bir model yakalayabilirsin. Örgünü ister uca kadar serbest şekilde yani sağdaki ve soldaki saçları dahil etmeden devam ettir, ister tepeye kadar ördükten sonra serbest bırak.

11. Simply braid the rest of the way down

Balıksırtı örgüde pratikleştikten sonra 5 dakikada yapacağın, yandan tek sıra balıksırtı örgü modeli senin kurtarıcın olabilir.

Yarım Çift Taraflı Balıksırtı Örgü

Çift taraflı yarım balıksırtı örgünün tepeye değil aşağı doğru kıvrılmış ve uçlarının da serbest bırakılmış hali de doğal dalgalarla desteklenerek havalı bir model meydana gelmiş.

Balıksırtı Örgü ile Ense Topuzu

Yapacağın balerin topuzuna bir ya da bir kaç tane  balıksırtı örgüyü dahil ederek, sade modelini daha dikkat çekici hale getirebilirsin.

Balıksırtı Örgü İle Atkuyruğu

Современная деловая прическа: Фото лучших вариантов для бизнес-леди

Atkuyruğunu dahil edeceğin balıksırtı örgü ya da örgülerle modelini zenginleştirebilirsin.

3 3 0 0 0 2
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478