Tek Taraflı Örgü Modelleri

Örgü modellerini seviyorsan hem pratik şekilde yapabileceğin hem de spor, abiye gibi her tarza uyarlayabileceğin tek taraflı örgü modelleri tam sana göre. Düz ya da dalgalı, uzun ya da kısa her tip saçına bu modeli uygulayabilir, balıksırtı, halat, kılçık, fransız gibi her türlü örgüyü kullanabilirsin. Tek taraflı örgüyü nasıl yapacağını öğrenmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

Kalın balıksırtı örgü ve saça doğal dalgalar ile hacim verilerek elde edilen bu model sarı saçta son derece güzel durmuş. Saça doğal dalgalar vermek ve örgünün ucunu serbest bırakmak modeli abiyeden biraz uzaklaştırmış.

FRESH HAIRSTYLES 2019/2020: CASUAL AND COMFORTABLE FOR DAILY USE...

Bu modelde örgünün ucu serbest bırakılmak yerine enseye doğru balıksırtı örülmüş, ensede sabitlenip saçlar üzerine bırakılmış. Saça daha hacimli dalgalar vermek ve örgüyü serbest bırakmak yerine arkaya sabitlemek modele daha abiye bir hava vermiş.

40 Braids for Short Hair to Make Your Day Exciting | Hairdo Hairstyle#braids #day #exciting #hair #hairdo #hairstyle #short

Renkli ve omuz hizasında saça yandan tepeye doğru yapılan birden fazla balıksırtı örgü ve verilen iri dalgalar ile hacimli bir tek taraflı örgü modelini özel günlerde tercih edebilirsin.

27 trenzas increíbles para cabello corto 2019-#cabello #corto #increibles #trenzas

Tek taraflı örgü modeli kısa saçta da çok güzel duruyor. Düz saçına sadece yandan aşağı doğru yapacağın tek balıksırtı örgü ile başka bir hava verebilirsin.

“Bunun Gibi İstiyorum” Diyeceğiniz Kısa Saç Modelleri

Asimetrik kesim kısa saçının kısa tarafına bir ya da bir kaç örgü yaparak ve uzun tarafı hacimli şekilde serbest bırakarak havalı bir stil elde edebilirsin.

Les cheveux décrivent ce qui est important pour moi page - 1 | modes de vieinspira ...   - NEW hair color 2019Derin yan ayrım, ince balıksırtı örgüler ve iri maşa ile saçına verdiğin doğal dalgalar ile uzun saçında hacimli tek taraflı örgü modeli elde edebilir, istediğin her yerde kullanabilirsin.

Penteados para cabelo afro: solte a criatividade e arrase no penteado! - BLOG DA VIZCAYA

Sık dalgalı, çok kıvırcık saçlarına da tek taraflı örgüler yapabilir hatta aksesuarlarla zenginleştirebilirsin. Kıvırcık saç daha yoğun ve hacimli olduğu için modelin daha dikkat çekecektir.

Kalın ve yoğunlu dalgalar ile tek taraflı örgünün ağır ve abiye bir formunu elde edebilirsin.

Tek taraflı örgü için saçına hacim vermek zorunda değilsin. Açık bıraktığın düz saçlarına, dipten uca kadar yapacağın tek taraflı bir balıksırtı örgü ile çok güzel bir stil verebilirsin.

1 4 1 1 0 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478