Genç ve Dinamik: Fiyonk Saç

Son yıllarda hayatımıza giren, genç ve dinamik tarzı olanların seveceği fiyonk saçı, topuz, yarım topuz ya da yarım at kuyruğu gibi istediğin formda kullanabilirsin. Fiyonk saçı nasıl yapacağını ve hangi modellerde kullanabileceğini senin için inceledik.

Fiyonk Saçı Nasıl Yaparsın?

Simple hairstyles to do alone! - Closet da Re  #Closet #da #hairstyles #Simple -  - #frisuren #simpleUpdos

  1. Fiyongu elde etmek için şekil vermek istediğin kısmı atkuyruğu yapar gibi toplamaya başla, saçının yarısını lastiğin içinde yarısını dışarıda bırakarak ufak bir topuz elde et.
  2. Topuzu parmaklarıla tam ortadan ikiye ayır.
  3. Sağdaki kısmı tel toka ile sağ tarafa, diğerini sol tarafa tel toka ile sabitle.
  4. Topuzun dışında kalan saç uçlarını al ikiye ayırdığın minik topuzlarının ortasından geçir ve sabitle.

Yarım Atkuyruğu Fiyonk Modeli

Uzun ya da orta boy saçlarla elde edebileceğin yarım atkuyruğu fiyongu arkadaşının doğum gününe giderken tercih edebilirsin.

Örgülü Minnie Mouse Topuzu

Minnie Mouse topuzunu ister saçının ön tarafını örerek, ister enseden tepeye kadar örerek istersen de örmeden tepeden yaptığın sade bir atkuyruğuna uygulayabilir ve arkadaş toplantılarında tercih edip, farkını ortaya koyabilirsin.

Atkuyruğu Fiyonk Modeli

Yapacağın sade bir atkuyruğunun sağdan ve soldan birer tutamını fiyonk modeline dönüştürerek atkuyruğuna bambaşka bir boyut kazandırabilirsin.

Renkli Saçlarda Fiyonk

Saçınızı pembeye boyamaya hiç gerek yok mu? Uzman bir güzellik uzmanı olarak en yaygın elektif gölgelendirme talebinin p! Nk kılları için olduğunu belirtecektim, bu yüzden tek değilsiniz. Bu nükleer gölge, seçmeli dünyanın sarı saçlarına benziyor. Niye ya? İkisi de binga-banga-bing-bong seks teklifine sahipler! Kontrol fuşya saçlarının kıtlık ve nerelerini ve neye benzediğini söyleyelim. Hangi ...

Fiyonk stili renkli saçlarla da çok hoş bir havaya bürünerek göz kamaştırıyor.

Dalgalı Saçta Fiyonk

Saç modelleei

Yarım atkuyruğu fiyonk yapacağın saçlarına modeline başlamadan önce maşada yapabilirsin. Özellikle eğer saçların uzunsa maşalaman, modelini çok daha havalı hale getirir.

Eğer yine de fiyonk modelini elde etmekte zorlanıyorsan bu video sana yardımcı olacak.

0 2 1 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478