Garnier Çarpıcı Renkler Serisi

Garnier Çarpıcı Renkler serisi adı gibi göz alıcı ve parlak renklerden oluşuyor. Sen de saçlarında dikkatlerine üzerine çekecek, iddialı renkler kullanmaktan hoşlanıyorsan, bu serinin renk yelpazesini mutlaka incelemelisin. Garnier Çarpıcı Renkler serisinin renklerini, özelliklerini ve içeriğini birlikte inceleyelim.

Özellikleri:

  • Garnier Çarpıcı Renkler serisi içerdiği zengin renk pigmentleri ile hem saçlarında göz alıcı parlaklık sağlar hem de yoğun renklere kavuşmanı sağlayarak beyazlarını %100 kapatır.
  • İçeriğindeki sedef özleri ve çiçek yağları ile saçlarının parlatırken aynı zaman da yumuşacık olmasını sağlar.

Siyah ve Kahve Tonları

Saç renginde siyahın klasikliğinden vazgeçemeyenlerdensen 1.0 Ekstra Yoğun Siyah tam sana göre. Bu rengi tercih ederek çok yoğun, koyu ama aynı zamanda parlak siyah saçlarına merhaba diyebilirsin.

Koyu renkleri seviyor ama siyah kadar yoğun bir renk istemiyorsan, kahvenin koyu tonları tam sana göre. 3.0 Çarpıcı Koyu Kahve, 4.0 Yoğun Kahve ve 4.15 Buzlu Kestane, koyu kumrallar ve isteyen herkesin kullanabileceği renkler. Eğer koyu tenliysen sende oldukça doğal duracağı gibi açık tenliysen de teninle kontrast yaratarak ön plana çıkar.

Açık kumral renkler seni daha çok cezbediyor ise 5.0 Parlak Açık Kahve, 6.0 Yoğun Koyu Kumral ve 7.0 Bal Kumralı tercih edebilirsin. Açık kumrallarda, ten rengin açıksa altın yansımaların fazla olduğu, koyuysa da kahveliğin daha fazla olduğu rengi seçersen teninle uyumu yakalayabilirsin.

Kızıllar

Kızıllar Çarpıcı Renkler serisinin en popüler ve tercih edilen renkleri kızıllar. Bütün tonlar birbirinden canlı ve iddialı. Patlıcan morunu sevenler için önerimiz 3.16 Yoğun Küllü Kızıl. Esmer tene bu renk tavsiye edilmiyor. Eğer esmersen ve patlıcan moru saç rengi kullanmak istiyorsan, daha koyu ve içinde kızılları daha çok olan halini tercih etmelisin.

4.60 Yoğun Koyu Kızıl ve 5.62 Parlak Lal Kızılı, ikisi de birbirinden daha canlı ve göz alıcı. Esmersen kızılın yoğun ve koyu tonlarını, açık tenliysen daha kırımızılık barındıran ve açık tonlarını tercih etmelisin.

Sarılar

Bu serinin sarıları ise güneş gibi pırıl pırıl parlıyor. Esmer ya buğday tenliysen, 8.0 Parlak Koyu Sarı senin için güzel bir alternatif.

Beyaz tenliysen ve saçlarını hem açmak hem de platin gibi ultra açık sarıya boyamak istiyorsan 110 Ekstra Açık Elmas Sarısı ve 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısını tercih edebilirsin. Bu boyalar içindeki açıcı ile saçını hem açıp hem de boyuyor.

Satın Almak İçin:  

Uygulama

  • Krem saç boyasını ve oksidanı boya kabına dök ve karıştır.
  • Karışımı fırça yardımıyla saçının uygula. Eğer dip sadece dip boyası yapacaksan diplere, değilse tamamına uygula.
  • Boyayı saçında kullanma talimatında belirtilen süre kadar beklet ve iyice durula.
  • Durulama sonrasında, 3 çeşit yağ içeren boya sonrası bakım kremini saçının tamamına uygula. Bir süre beklettikten sonra durula. Böylece saçların kolay taranır ve yumuşaklık kazanır.

Kızlar, Garnier Çarpıcı Renkler serisi ile ilgili tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

Garnier Çarpıcı Renkler Deneyenler

https://www.youtube.com/watch?v=R_6tiMUiJr4&ab_channel=Eyl%C3%BClKo%C3%A7yi%C4%9Fit

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478