Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan ve Saç Kremi

Kıvırcık saçlarımız güzel olduğu kadar uğraştıcıdır da çünkü kabarır, elektriklenir, her bir tutamı ayrı yöne savrulur. O yüzden yıkaması, taraması ve şekillendirmesi ayrı ayrı zahmetlidir. İşte tam da bu yüzden kıvırcık saçların için kullanacağın ürünler çok önemlidir. Kıvırcık saçlarını yatıştıracak, yumuşatacak, nemlendirecek ve buklelerini belirginleştirecek tarzda ürünleri tercih etmelisin. Bu yazımızda kıvırcık saçlara özel şampuan-saç kremi ikililerini senin için derledik.

Ogx bukleli saçlar için özel olarak üretilmiş şampuanı hindistan cevizi yağı, bal ve turunçgil yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile saçını yumuşatır, buklelerin yıpranmış ise güçlendirmeye ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olur ve parlaklığı arttırır. Sülfat içermez. Aynı şekilde formülize edilmiş saç kremi saçın doğal yumuşaklığını arttırmaya, yıpranmış buklelerini güçlendirmeye ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olarak, saçlarının parlaklığı artırır.

Satın Almak İçin:

Syoss Curl Me dalgalı ve kıvırcık saçlar için şampuan, mükemmel bukleler için özel olarak formüle edilmiş. Saçlarının ideal nem seviyesine ulaştırarak buklelerini belirginleşmesine ve kolay şekil almasına yardımcı olur. İçeriğindeki keratin ile saçların güçlenmesine ve parlamasına yardımcı olur. Saç kremi ise şampuanın etkilerinin pekiştirir, saçları nemlendirerek yumuşatır. 

Satın Almak İçin:

John Frieda bukle belirginleştirici şampuan, bukleleri belirginleştirmeye ve yeniden canlandırmaya yardımcı olur. Jojoba yağı içeren şampuan doğal kıvırcık saçları nemlendirerek buklelerin mükemmel görünmesini destekler ve şekillendirici polimer içerir. Aynı şekilde formülize edilmiş saç kremi ise bukleleri belirginleştirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olurken saçı şekillendirmeye ve verilen şekli muhafaza etmeyi destekler. 

Satın Almak İçin:

Isana Locken&Kraft şampuan dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak üretilmiş. Saçlarındaki kabarık ve asi görünümü yatıştırarak canlı, ipeksi, parlak ve canlı doğal bukleler elde etmene yardımcı olur. Kaya kristali özü ve B5 içeren özel içeriği ile saçına bakım da yapar. Silikon içermez. Aynı şekilde formülize edilmiş saç kremi bukleleri belirginleştirerek asi ve kıvırıcık saçlarını şekillendirmene yardımcı olur. Isana Rossmann mağazalarının markası.

Satın Almak İçin:

Marc Anthony Strictly Curls şampuan kıvırcık saçların için özel olarak üretilmiş ve 3 kat nemlendirme özelliği olan bir üründür. Hindistan cevizi kremi, marula yağı ve shea yağı içeren zengin formülü ile kuru, kabaran ve kontrol altına alması zor saçlarını nemlendirir, besler ve saçların daha sağlıklı, pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki aloe vera ile saçlarına bakım yapar ve parlaklık verir. Paraben, sülfat, SLS ve ftalat içermez. Aynı şekilde formülize edilmiş saç kremi daha sağlıklı, pürüzsüz ve bakımlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 

Satın Almak İçin:  

Biopoint Control Curly Activator şampuan, kıvırcık saçlarını besler, yeniden yapılandırır, uçuşma ve kabarmalara karşı korur.  Curl elastic teknolojisi ve seramidler ile geliştirilmiştir. Saçlarını nemlendirerek elektriklenmeyi önler. Aynı şekilde formülize edilen saç kremi saçlarını yumuşatır, besler ve kabarmasına engel olur. 

Satın Almak İçin:

Bumble and Bumble Curly şampuan kıvırcık saçlara özel olarak üretilmiş, yatıştırıcı özelliği olan şampuan. İçeriğindeki yağ ile saçları besleyerek yatıştırır ve nemlendirir. Formülündeki polimer ile de kıvırcık saçın şeklini korur ve kontrol altına alır. UV koruması içeren saç kremi esnek ve belirgin dalgalar yaratmaya yardımcı olur. Bu ürünü sadece Sephora mağazalarında bulabilirsin.

Satın Almak İçin:

 

Dicora Urban Fit kıvırcık saçlar için şampuan. İçeriğideki jojoba yağı ile kıvırcık saçlara bakım yapıyor, saçını nemlendirirken parlatıyor ve daha biçimli bukleler veriyor. Formülündeki bitkisel keratin ile saçı dış etkenlerden korur ayrıca moringa özü ile antioksidanlar, kir ve toksinleri gidermeye ve saç-saç derisi üzerinde koruma sağlar. Sadece Watsons mağazalarında bulabilirsin.

Satın Almak İçin:

Kızlar, siz kıvırcık saçlarınız için hangi şampuan – saç kremini tercih ediyorsunuz. Yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478