Wella Koleston Bakırları

Saçlarında seni çok daha canlı gösterecek bir değişikliğe gitmek istiyorsan, bakır rengi tam sana göre. Üstelik her geçen gün daha çok tercih ediliyor. Sende saçını kendin boyayacaksan, zaten boyuyor ama boyandan memnun değilsen ya da tonunu değiştirmek istiyorsan Wella Koleston renklerini sana yardımcı olması için bu yazımızda derledik.

Koleston Krem Boya serisi içinde hem açık hem de koyu bakır tonları var. Koleston 5-75 çekici bakır ve 6-74 terrakota açık ve buğday ten için, 6-34 bakır kumral ve 6-4 kızıl bakır ise daha çok açık tenlilere yakışacak tonlar. Online satış fiyatı 15-24 tl arasında değişiyor.

Serinin özellikleri:
  • Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapatır ve yoğun renk verir.
  • İçeriğindeki su koruma faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur.
  • 15 gün sonra Koleston renk aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur

Koleston Doğal Renkler serisi daha ağırlıklı sarı ve kahve tonlarını barındırıyor, bakır tonu olarak ise sadece açık ve buğday tenliler için uygun 6-34 bakır kumral rengi var. Online satış fiyatı 8,95 tl.

Serinin özellikleri:
  • Mükemmel beyaz kapama.
  • Wella uzmanları tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde, yoğun renk pigmentleri ile sarı saçlar için Papatya, kızıl saçlar için Nar, kahverengi saçlar için ise Tarçın Kabuğu özleri içeren Renk Sabitleyici Bakım Kremini birleştirir. 6 haftaya kadar kalıcı yoğun renkleri ve sağlıklı görünümü verir.

Satın Almak İçin:

Diğer markaların bakır tonları için Schwarzkopf, Garnier, Loreal, saç bakımı için Bakır Saç Bakımı ve Dikkat Etmen Gerekenler  ve makyaj için Bakır Saç İçin En Güzel Makyaj Tonları başlıklarını inceleyebilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478