Saç Parfümü ile Mis Gibi Kokan ve Işıl Işıl Saçlar

Duş aldın, saçlarını şekillendirdin ve özenle hazırlandın ama tüm bunlara rağmen sigara kokusu, yemek kokusu, kirli hava gibi sebeplerden ne kadar saçların temiz olsa da kötü kokular saçına sinebilir ya da saçın gün içinde duştan kalan tazeliğini ve ferahlığını kaybedebilir. Halbuki sen saçların hep parlasın, güzel koksun ve kokusu kalıcı olsun istiyorsun! O halde saç parfümü tam da sana göre.

Saç Parfümü Markaları ve Çeşitleri

Elidor, güçlü ve parlak saç parfümü ile esmer parlaklık saç parfümü olarak sana 2 seçenek sunuyor. Eğer hem Elidor şampuan hem de ardından elidor saç parfümü kullanırsan saç kokun çok daha kalıcı olur. Parfümü çantanda taşıyabilir, istediğin zaman saçının kokusunu tazeleyebilir, böylece saçının gün boyu duştan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah kokmasını sağlayabilirsin. Parfümü sadece saçlarının güzel kokmasını sağlamak için değil, şekil verdikten sonra ışıltı vermek için de kullanabilirsin. Parfümü saç diplerine gelmeyecek şekilde boy ve uçlara hafifçe püskürterek uygulayabilirsin. Online satış fiyatı 18 ile 25 TL arasında.

Bee Beauty ekstra parlaklık veren saç parfümü, içeriğindeki provitamin B5 ile saçı ağırlaştırmadan besler ve parlaklık verir. Saçına uzun süreli hoş koku ve ferahlık sağlar. Online satış fiyatı 13 ile 22 TL arasında.

Toni Guy özel olarak geliştirilen formülü ile sadece koku değil aynı zamanda saçlarına ışıltı ve canlı bir görünüm verir. Saç diplerine gelmeyecek şekilde boy ve uçlarına püskürterek uygulayabilirsin. Online satış fiyatı 29,90 ile 49,90 TL arasında.

Gliss saç bakım parfümü kök hücre kompleksi ve gül suyu ile güçlendirilmiş yeni formülü sadece saça hoş koku vermekle kalmaz aynı zamanda saçı kökten uca onarır ve yenilenmesini sağlar. Ayrıca saçı gelecek yıpranmalara karşı da korur. Online satış fiyatı 16 ile 25 TL arasında. 

Taft ışıltı veren saç parfümü ise meyve ve çiçek özleri ile saçına gün boyu hoş koku verirken aynı zamanda ışıltı kazandırır. Online satış fiyatı 20 TL civarında.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478