Saç Parfümü ile Mis Gibi Kokan ve Işıl Işıl Saçlar

Duş aldın, saçlarını şekillendirdin ve özenle hazırlandın ama tüm bunlara rağmen sigara kokusu, yemek kokusu, kirli hava gibi sebeplerden ne kadar saçların temiz olsa da kötü kokular saçına sinebilir ya da saçın gün içinde duştan kalan tazeliğini ve ferahlığını kaybedebilir. Halbuki sen saçların hep parlasın, güzel koksun ve kokusu kalıcı olsun istiyorsun! O halde saç parfümü tam da sana göre.

Elidor Saç Parfümü

Elidor, saç parfümü olarak ‘Güçlü ve Parlak Saç Parfümü’ ve ‘Esmer Parlaklık Saç Parfümü’ olmak üzere iki seçenek sunuyor. Eğer hem Elidor şampuan hem de Elidor saç parfümü kullanırsan saç kokun çok daha kalıcı olur. Parfümü çantanda taşıyabilir ve istediğin zaman saçının kokusunu tazeleyebilirsin. Böylece saçının gün boyu duştan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah kokmasını sağlarsın. Parfümü sadece saçlarının güzel kokmasını sağlamak için değil, şekil verdikten sonra ışıltı vermek için de kullanabilirsin. Parfümü saç diplerine gelmeyecek şekilde boy ve uçlara hafifçe püskürterek uygulayabilirsin. 

Satın Almak İçin:

Bee Beauty Saç Parfümü

Bee Beauty ekstra parlaklık veren saç parfümü, içeriğindeki provitamin B5 ile saçı ağırlaştırmadan besler, nemlendirir ve parlaklık verir. Saçına uzun süreli hoş koku ve nem sağlar. 

Satın Almak İçin:

Toni&Guy Saç Parfümü

Toni Guy özel olarak geliştirilen formülü ile sadece koku değil aynı zamanda saçlarına ışıltı ve canlı bir görünüm verir. Böylece gün boyu bakımlı hissetmene olanak sağlar. Saç diplerine gelmeyecek şekilde boy ve uçlarına püskürterek uygulayabilirsin. 

Satın Almak İçin: 

Gliss Bio-Tech Saç Bakım Parfümü

Gliss saç bakım parfümü kök hücre kompleksi ve gül suyu ile güçlendirilmiş yeni formülü sadece saça hoş koku vermekle kalmaz aynı zamanda saçı kökten uca onarır ve yenilenmesini sağlar. Ayrıca saçı gelecek yıpranmalara karşı da korur. 

Satın Almak İçin:  

Taft Saç Parfümü

Taft ışıltı veren saç parfümü ise meyve ve çiçek özleri ile saçına gün boyu hoş koku verirken aynı zamanda ışıltı kazandırır. Seyahat boyu ambalajıyla günün her anında kullanım kolaylığı sağlar.

Satın Almak İçin:

Kızlar, saç parfümü ile ilgili deneyimleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478