Günlük Atkuyruğu Modelleri

Atkuyruğu hemen hepimizin günlük hayatında yer alan bir model. Herkes tarafından sevilerek kullanılır. Hem pratik, hem de okula, işe, spora, hatta düğüne giderken bile uyarlanabilir. Burada önemli olan hangi tarz atkuyruğunu nerede kullanman gerektiğini bilmek. Abiye model at kuyruğunu günlük kullanmak veya spor at kuyruğunu özel günde kullanmak rüküş bir görüntü oluşturur. Günlük kullanabileceğin atkuyruğu modellerine beraber bakalım

Daha çok okula, spora giderken ya da gündüz dışarı çıkarken tercih edebileceğin spor modelleri düz ya da hafif dalgalarla yapabilirsin. Bu tarz durumlarda atkuyruğunun çok ağır ve abiye olmaması için saçının yapısını bozmadan, krepe yapmadan, çok yükseltmeden, aşırı spreylenmeden, güzelce tarayarak, gevşek yapılan at kuyrukları bu grubun modelleridir.

Burada saçın yapısını bozmadan kasıt mesela kıvırcık saçların varsa düzleştirmeden ve aşırı sıkmadan toplamaktır. Hatta enseden, kulak diplerinden, ön taraftan hafif saçlar düşürebilirsin. İsteğe göre perçem de kullanılabilir.

Eğer biraz daha renk ya da hareket katmak istiyorsan atkuyruğunu fular ile sarabilir, renkli ya da taşlı tokalar, aksesuarlar kullanabilirsin.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478