Örgülü Atkuyruğu Modelleri

Atkuyruğunun daha modern ve cool forma bürünmüş hali örgülü atkuyruğu artık en özel davetlerde bile tercih ediliyor. Üstelik örgülü atkuyruğunda tahmin ettiğinden çok daha fazla model var. Nasıl olacağını ise senin tamamen senin tarzın belirliyor. Kılçık, fransız ya da balıksırtı örgü kullanabilir, atkuyruğun ise tepeden arkadan ya da enseden yapılabilir. Örgülü atkuyruğu modellerini senin için derledik.

Salaş Örgülü Atkuyruğu

Saçının arkasından yapacağın dağınık ve gevşek bir örgü, salaş örgülü atkuyruğu modelini kolayca elde edebilir ve cool bir hava yaratabilirsin.

Hacimli Örgülü Atkuyruğu

Hacimli bir stil elde etmek istiyorsan, atkuyruğunu yapmadan önce iri maşa ile saçına hacim vermeli ve gevşek bir örgü yapmalısın. İstersen örgünü sağından solunda çekip daha hacimli hale getirebilirsin.

Sade Örgülü Atkuyruğu

Penteados de Noiva:   de 150 lindas inspirações pra escolher o seu

Atkuyruğuna dahil etmediğin birer tutamı örüp, atkuyruğunun üstünden geçirip, ucunu saklayarak hem kolay hem de sade bir örgülü atkuyruğu modeli elde edebilirsin.

Tepeden Örgülü Atkuyruğu

Perfect Braided Pony Hairstyles 2019 for Parties

Önden tepeye kadar ördüğün balıksırtı örgünü, tepeden yaptığın bir atkuyruğuyla birleştirerek dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Balıksırtı Atkuyruğu

Orgulu atkuyrugu sac

Saçlarına arkaya kadar yapacağın gevşek balıksırtı örgü ile de çok şık bir stil elde edebilirsin.

Ensede Örgülü Atkuyruğu

I love my @lacedhairextensions ❤️ They add so much thickness and make braids...,  #add #Braids #HairBraidsside #lacedhairextensions #love #Thickness

Saçından ayırdığın bir tutamı enseye kadar örüp, enseden yapacağın atkuyruğunla da çok hoş bir model yakalayabilirsin.

Çift Örgülü Atkuyruğu

#this #hairstyles #hubschen #long #still#hairstyles #hübschen #long

Çift taraflı balıksırtı örgünü ensede ayrı ayrı ya da birleştirerek yapacağın atkuyruğunu günlük olarak kullanabilirsin.

İki Örgülü Atkuyruğu

Dupla que faz sucesso rabo de cavalo alto + trança. Bom começo de semana para todos. ⭐️⭐️⭐️

Önden saçının tepesine kadar yapacağın iki sık fransız örgüsü ve sıkı bir atkuyruğuyla davetlerde bile kullanabileceğin bir stil elde edebilirsin.

Kılçık Örgülü Atkuyruğu

Saçına derin bir ayrım verip enseye kadar ördüğün kılçık örgü ile çok havalı bir model elde edebilirsin. Kılçık örgüyü nasıl yapacağın hakkında fikrin yoksa kılçık örgü yazımızı inceleyebilirsin.

Bonus: Örgülerin nasıl yapıldığı konusunu bilmiyorsan, balıksırtı örgü için “Balıksırtı Örgü” ve kılçık örgü(mısır örgü) için “Kılçık Örgü” başlıklarını incleyebilirsin.

0 1 0 0 1 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478