Ense Topuzu

Özellikle sade ve zarif saç modellerinden hoşlananların tercihi ense topuzu, siyah elbise gibi her ortama ve kılığa uyum sağlayabilir çünkü zamansızdır. Bizde senin için şık ense topuzu modellerini yakından inceledik.

Krepeli Sade Ense Topuzu

Kısa Saçlar için Ense Topuzu

Ensede topuzun en cool hali krepeli topuz. Önden yüze düşürülen saçlar, topuzun gevşek bırakılması, kulakları kapatması, krepesi ve topuzun son derece minimal oluşu topuza çok cool bir hava vermiş. 

Ensede Kolay Fransız Topuzu

80+ Stunning Gorgeous Braided Half Up Half Down Hairstyle ? And Soft Braided Updo Hairstyle ? - Haircut 43  ??? ? ????, ???? ?????? ??!? тяєи∂у вяαι∂є∂ нαιяѕтуℓє ???#halfuphalfdown ? #halfupdo ? #braidedhairstyles ? #braided #braidedhair ? #hairstyles ? #hair ? #haircuts ? #haircutsforwomen ? Everythings about braided hairstyle and half up half down hairstyle!??? тяєи∂у вяαι∂є∂ нαιяѕтуℓє ??? 1̷2̷1̷7̷-2̷1̷

Daha önce fransız topuzu yazımızda bahsettiğimiz ensede yapılan hafif bombeli ,sade fransız topuzu da özel günlerde zarif ve abiye bir topuz olarak kullanabilirsin. 

Örgülü Ense Topuzu

-

Son derece modern ve farklı bir arayış içindeysen, tercihini ensede yapacağın örgülü topuzdan yana kullanabilirsin. Hem gece dışarı çıkarken hem de özel günlerde kullanmak için çok doğru bir tercih.

Minimal Ense Topuzu

En popüler 2019 topuz modelleri - Trendler ve Moda

Krepesiz, bombesiz, sağdan soldan saçların düşürülmediği, yüz hatlarını ve makyajını tamamen ön plana çıkaran son derece sade ve zarif ense topuzu. İster özel günlerde ister işte istersen düğününde bile gelin başı olarak tercih edebilirsin.

İri Ense Topuzu

Coque baixo: veja tutoriais fáceis e 30 inspirações incríveis (PASSO A PASSO)

Ense topuzlarının en ağır ve abiye olanı iri ense topuzları şık topuz aksesuarları ile tamamlanarak gelin başı olarak ya da düğünlerde ağır elbiselerle kullanabilirsin.

Dağınık Ense Topuzu

Hafif Dağınık Ense Topuzu

En çok tercih edilen modellerden dağınık topuz ensede de çok şık duruyor. Saçın topuza kadar olan kısmı gevşek ve dağınık bırakılarak romantik davetlerde, etkinliklerde ya da düğünlerde tercih edebileceğin modern ve kibar bir stil.

Ensede Düğüm Topuzu

55 Beautiful Wedding Hairstyles For Medium Length Hair   - HairStyles #weddinghair #weddinghairstyles #weddinghairstyleidea

İster sıkı, ister dağınık yapabileceğin, saçını iki parçaya ayırıp düğüm atar gibi birbirine dolayarak elde ettiğin düğüm topuzu sade ve zarif. Bu topuzu nasıl elde edeceğinden fransız topuzu yazımızda bahsettik. 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478