Altın Parıltılı Kahve Saç Rengi

Kahverengi ile sarının mükemmel uyumuyla ortaya çıkan ışıl ışıl bir renk: altın parıltılı kahve. Bu renkle saçların hem doğal görünecek hem de içindeki altın yansımalarla güneş gibi parlayacak. Kahve tonlarının arasında dikkatleri hemen çeken ve en parlak tonlardan biri olan altın parıltılı kahveyle sende bu yazı ışıl ışıl saçlarınla geçirebilirsin.

Altın Parıltılı Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

#kitchengarden #gardenflowers #gardensbythebay #homedesign #bedroomdesign #interiordesigner #furnituredesign #designideas #designinspiration #designlovers #designersaree #designsponge #designersarees #designbuild

Açık veya kumral tonlarda saçların varsa altın parıltılı kahveye ilk boyamada ulaşabilirsin. Eğer saçların siyah ya da gece mavisi gibi yoğun ve koyu renklerse altın parıltılı kahveye ulaşmak için açıcı kullanılması gerekebilir. Kısacası çok yoğun koyu renkler dışında hemen her saçta bir ya da iki boyamada istediğin rengi elde edebilirsin.

Eğer saçını kendin boyayacaksan saçının koyuluğuna ya da açıklığına göre kahve tonunu ayarlayabilirsin. Saç rengin koyuysa istediğin boyadan bir kaç numara daha açık renk alırsan, istediğin rengi yakalaman daha kolay olur.

Altın Parıltılı Kahve Boya Seçenekleri

Garnier Çarpıcı Renkler 6.35 Çarpıcı Altın Kahve

 

Satın Almak İçin:   

 


 

Koleston Naturals 6.7 Çikolata Kahve

 

Satın Almak İçin:


 

Koleston 7-77 Işıltılı Kahve

 

Satın Almak İçin:


 

Palette Deluxe 5-5 Işıltılı Çikolata

 

 Satın Almak İçin:  


 

Palette Kalıcı Doğal Renkler 4-60 Açık Çikolata Kahve

 

Satın Almak İçin:   


 

Loreal Paris 6.03 Doğal Işıltılı Açık Kahve

 

Satın Almak İçin:


Kimlere Yakışır?

Marchesa AW12 Show in New York, February 2012

Altın parıltılı kahve ne tam sarı ne de tam kahve olduğu için her ten rengine yakışır. İstersen teninin açıklık ya da koyuluğuna göre içindeki kahveyi ya da altın yansımasını arttırabilirsin. Tenin çok açıksa rengin içindeki altın yansımalarını koyuysa kahveliği daha çok arttırarak denge sağlayabilirsin.

Nasıl Makyaj Yapmalısın?

TANIELLE JAI makeup artist on Instagram: "I can't ...-TANIELLE JAI Maskenbildnerin auf Instagram: „Ich kann mich nicht um dich kümmern @isabellemat…  TANIELLE JAI makeup artist on Instagram: “I can't take care of you Isabelle Mathé …  #on #you #I #Instagram   -

Bu saç rengine sahipsen makyajında hemen her rengi kullanabilirsin. Fondöten seçerken cilt tipine ve rengine uygun bir fondöten seçmelisin. Göz makyajında istediğin rengi kullanma özgürsende çok koyu siyah, açık mavi ve soluk yeşil tonlarından uzak durmalısın ve göz rengini ön plana çıkaracak renkleri seçmelisin. Allığında ten rengine göre pembe ya da bronz tonlarında allık kullanabilirsin. Rujunda açık pembe ve bordo dışında kırmızı dahil bütün renkleri kullanabilirsin.

Kızlar, altın parıltılı kahve saç rengi ile ilgili zemin rengi, kullandığınız boya ve istediğiniz rengi elde edip etmediğiniz gibi tecrübeleriniz için yorumlarda buluşalım.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478