Saç Boyası Çıkartıcı Mendil

Sende saç rengini değiştirmeyi sevenlerdensen ya da beyazların yüzünden sürekli dip boyanı kendin yapıyorsan, senin için çok kullanışlı bir üründen bahsedeceğiz. Saç boyası çıkartıcı mendil!

Peki nedir bu mendil? Biliyorsun ki sadece dip boyası da yapacak olsan tüm saçını da boyayacak olsan boyamaya önce diplerden başlanır. Boyayı ya fırçayla sürersin ya da da tüpün içinde karıştırıp saçına sıkar ve dağıtırsın. Her iki durumda da dipleri boyarken alnına, ensene veya kulak üstlerine boya değmesine engel olamazsın. Bunu engellemek için boyaya başlamadan önce bulaşma ihtimali olan yerlere vazelin ya da yağlı bir krem sürersen, boyanın bulaşmasını engelleyebilirsin ama kremin olmayabilir, aklına gelmemiş olabilir ya da sürmeyi unutmuş olabilirsin. İşte saç boyası çıkartıcı mendil bu durumlarda yüzüne bulaşmış boyayı temizlemek için başvurabileceğin en iyi yöntemdir.

Saç Boyası Çıkartıcı Mendiller

Benri Saç Boyası Çıkartıcı Mendil: Sadece Gratis mağazalarında bulabileceğiniz Benri markasına ait saç boyası çıkarıcı mendilin paketinde 6 adet var.

Satın Almak İçin:  


Watsons Saç Boyası Çıkartıcı Mendil: Watsons marka saç boyası çıkartıcı mendil, içeriğindeki argan yağı sayesinde cildini temizlerken aynı anda besler ve paraben içermez.

Satın Almak İçin:  


Soa Saç Boyası Çıkartıcı Mendil: Sadece Sachane üzerinden satın alabileceğiniz Soa mendilin paketinde 10 adet var.

Satın Almak İçin:   


Nasıl Kullanılır?

Boyama işlemini tamamladıktan sonra boyanın fazlasını, dairesel hareketlerle silerek temizlemelisin ama sadece temizlemek yetmez. Mendille boyayı çıkardıktan sonra cildi temizlemek için su ile iyice yıkamalısın. Saç boyası çıkartıcı mendil yüz, boyun ve eller içindir.

Kızlar saç boyası çıkartıcı mendil ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşarak, kullanmayı düşünenlere yardımcı olursanız çok sevinirim.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478