Siyah Saç İçin En Güzel Balyaj Renkleri

Siyah saçların asilliği tartışılmaz. Sende saçlarında siyah rengi tercih ediyor ama saç renginde değişiklik istiyorsan, balyaj senin için de en güzel alternatiflerden biri. Siyah saçına istediğin renkte balyaj yaptırabilirsin ama doğal bir görünüm istiyorsan saçının zemin renginden çok uzaklaşmamalısın. İstersen saçına platin balyaj da yaptırabilirsin ama kumral bir saçın üstüne yapılan platin balyajdaki gibi güzel ve uyumlu bir görüntü yakalayamazsın. Siyah saçta en güzel ve doğal duracak renkleri senin için derledik.

Kahve Balyaj

Siyah saçın üstüne kahve balyaj çok iyi bir tercih. Çikolata kahve, küllü kahve ve kızıl kahve tonlarında balyajlar siyah saça çok yakışıyor.

Mor Balyaj

Marjinal ve modern bir görünüm istiyorsan siyah saçların için mor balyaj harika bir seçim olacaktır.

Kızıl Balyaj

Çarpıcı ve iddialı saçlar istiyorsan siyah saçlarının üstüne kızıl balyajı deneyerek dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Yeşil Ombre

Etrafında pekte rastlamadığın ama siyah saça çok yakıştırdığımız renklerden biri de yeşil. Saçlarına rengarenk bir hava katacağından emin olabilirsin.

Gece Mavisi Balyaj

Gece mavisi zaten alışkın olduğumuz ve siyaha en yakın renklerden biri. Saçını tamamen gece mavisi boyatmaktansa balyaj yaptırmak çok iyi bir tercih olabilir.

Gri Balyaj

Gri rengi saçta kullanmak son yılların yükselen trendi. Gri balyaj ile yakalayacağın gümüş yansımalarla çok cool bir görüntü yakalayabilirsin.

8 1 0 2 1 4
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478